יחסיי עם תל אביב הם יחסי אהבה-שנאה. כעת אני יותר בשלב של האהבה לכן אני מצטרף לפרגון לכתבה ומבין את הערך התיירותי שלה אך ישנם מספר דברים שאני לא יכול להתעלם מהם.

ההופעה של רון חולדאי שמתהדר בתל אביב כ"אי של שפיות" במדינת ישראל. מסכים שיש הרבה טירוף במדינה אך לא הייתי אומר שתל אביב היא אי של שפיות. לדוגמה בעיית החניה שיצר חולדאי היא טירוף, חוסר הרכבת התחתית היא טירוף ולסיום בעיית הפליטים ומסע ההפחדה התקשורתי כלפיהם הוא רחוק מלהיות שפיות. בואו לא נשכח שלפני כשבועיים נאנס זוג צעירים בחניון שמתחת ללשכת החולדאי – אם זוהי שפיות בעיניך אז יש לנו בעייה חבוב. אגב, גם פרוייקט תל אופן שמתפארים בו לווה במסע גרירת אופניים בריוני.

לאחר מכן דיברו אריק קנלר וגידי לוי דיברו לעניין לדעתי והכתבה היתה נכונה כשדיברו על יוקר המחייה. כמו שנאמר לא מעט פעמים בקיץ זוהי "עיר של עשירים".

יוסי ורדי התראיין במרפסת של ההאב וניסה להסביר את סוד ההצלחה של העיר והמיזמים שקמים בה (הסוד הוא אמא יהודייה למי שתהה).

לאחר מכן אוחובסקי ונועה תשבי דיברו על גייז והציגו איזושהי תמונת מצב לא ברורה בה אנשים לא מתערבים פה בחייו אחד של השני (חבל ששכחו להזכיר את הירי בבר נוער).

ואיפשהו באמצע היה עוד מפגש הזוי, עאלק ספונטני, עם אסף זמיר.

בשורה התחתונה, הסיכום של ורדי שלמרות הכל הוא מכור לתל אביב מאוד דיבר אליי ואני מצטרף לדבריו.

צפו בכתבה, היא באורך 13 דקות. כנראה זה מה שאפשר לצפות במכתבה באורך 13 דקות בתכנית המכונה 60 דקות:

חולדה

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ניקוד מילים
אתרים שצריך להכיר: איך לכתוב עם ניקוד?

השבוע הייתי צריך לנקד משפט בשביל להוסיף מימד דרמטי לסטטוס שרציתי להעלות לפייסבוק. חיפשתי אתרים שנותנים פתרון לניקוד מילים בעברית...

סגור