פספוסים במצרים – יש מכות! או: הומור גזעני בפריים טיים המצרי

יש מכות! פספוסים במצרים או: הומור מצרי גזעני במיטבו

כיאה לתכניות פספוסים שפונות למכנה משותף נמוך מאוד, גם תכנית הפספוסים המצרית הזו תגרוף אחוזי רייטינג גבוהים במיוחד. תתרום לכך העובדה שהיא צוברת תאוצה ביוטיוב כאשר צפיות רבות מגיעות מישראל (הפיד שלי מוצף בזה).

מה היה לנו?

תכנית המצלמה הנסתרת המצרית הביאה לאולפן קומיקאים להשתתף בתכנית ראיונות באמתלה כי מדובר בתכנית ראיונות גרמנית, לאט לאט יגלו המרואיינים כי הם יושבים למעשה באולפן של תכנית ישראלית אליה הגיעו, כאמור, במרמה. וכעת בואו תראו איזה צחוקים יהיה לראות את תגובתם.
אם כן, באופן לא מפתיע האורחים נפלו במלכודת שהוצבה להם והגיבו בזעם שהגיע לאלימות עד כדי הכאת נשים (שלדברי נסים זאב מקובלת אצל גברים מזרחיים).
צפו:

ניתן לראות כי המרואיינים שנבחרו, הנמתחים, הם לא בדיוק פרו ציוניים וניתן לומר שהם שונאי ישראל. אחת המרואיינות זילזלה בשואה והביעה את שאט הנפש שלה מהיחס לפלסטינים והזכרים, ובכן, הגיבו באלימות ובחמימות מוח.

מה שבכל זאת הצחיק אותי בכל הסיפור הוא שהפאנץ’ יצא מעפן והנמתחים, אשר חשפו את פרצופם האמיתי לא היו משועשעים ונבהלו קצת מעצמם.
אני חושב שבעולם אידיאלי הסרטון הזה היה יכול לעשות שירות לישראל בהראותו עם מה אנו צריכים להתמודד, אך לצערי אני רואה בדמיוני את הקהל בבית יושב, צוחק ומהנהן בראשו לחיוב ואומר “כן כן תקרע את היהודי הזה”.
ולסיום, בשביל לעצבן אתכם קצת, אשתף אתכם בהרהור שהיה לי: מה היה קורה אם היו עושים את אותה מתיחה למיכאל בן ארי או לאלי ישי?

מכות בתכנית המצרית

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments