קראוד פאנדינג: השקיעו בספר חדש אם יש לכם דם

השקיעו בספר חדש אם יש לכם דם

צירוף מקרים או יד הגורל? התוודעתי לקיומה של ורד טוכטרמן רק לפני מספר ימים ואף הספקתי להזכיר אותה בפוסט הזה.

ורד היא סופרת ומתרגמת ספרי מד"ב ופנטזיה. היא פרסמה מעל חמישים סיפורים קצרים עד היום, חלקם אף זכו לתרגומים לאנגלית, צרפתית וספרדית וחלק נוסף זכה גם לכמה פרסי גפן, לפרטים נוספים בקרו באתרה.

המציאות הכלכלית הלא פשוטה של סופרים בארץ הביאו את הסופרת סגולת השיער לפלטפורמת מימון ההמונים של הד סטארט לטובת גיוס של עשרת אלפים חודש שיאפשרו לה לפנות זמן כתיבה אינטנסיבי להוצאת ספר המשך לספרה "דם כחול"

את דם כחול הראשון לא קראתי אך בעמוד הקמפיין מתוארת בקצרה העלילה המגוללת את סיפורה של חן, חובבת ערפדים ורווקה טרייה בניגוד לרצונה, שמגלה את סוכנות דם כחול, סוכנות המציעה לאנשים כמותה עסקה מפתה ומשתלמת – הגשמת פנטזיית הערפדים שלהם, בתמורה לדם טרי. הכרנו איתה את אלן, ערפד מסוכנות דם כחולשבו חן התאהבה, עד שנעלם יום אחד (או לילה אחד) באופן מסתורי, ויצאנו איתה למסע חיפושים אחר הערפד האובד, שבו גילתה על דם כחול בפרט ועל ערפדים בכלל דברים שלא ציפתה לגלות.

כיאה לקמפייני מימון המוני, הכינה טוכטרמן סרטון המתאר את בקשתה בצורה מאוד משעשעת/מביכה/מצחיקה/מיוחדת (מחק את המיותר רק אם בא לך), ובנוסף מציעה תשורות בצורה מאוד ייחודית שביניהן קריאת שם דמות בספר החדש על שם המשקיע וכמובן העתקים של ספרה (דיגיטלי/לא דיגיטלית. עם הקדשה/בלי הקדשה) וגם סדנת כתיבה אישית.

מבלי לקרוא את הספר אך מתוך פרגון ליצירה ישראלית ובתור מי שמריץ קמפיין בעצמו, אני ממליץ לכם להכיר את הפרוייקט הזה ולהשקיע בו אם אתם בעניין- זה כיף ומשחרר.

נכון לרגעי כתיבת שורות אלה  גויסו 5,903 ש"ח מתוך עשרת האלפים שנדרשו: מצורף ווידג'ט למעקב:

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
סיכום השנה של יוטיוב ל-2012: חלק ב- הסרטונים הטרנדיים של ישראל על ציר הזמן

סיכום השנה של יוטיוב ל-2012: חלק שני לפני שעה וחצי בערך פירסמתי על סרטון סיכום השנה של יוטיוב שהוא ללא...

סגור