מה זה PowToon ולמה אתם צריכים את זה?

לפני שבוע וחצי בערך הייתי בהרצאה בהאב של היזם המנוסה ואחד המייסדים של *PowToon איליה ספיטלניק. אם אני אכתוב שהתרשמתי לטובה זה יהיה אנדרסטייטמנט.
לפני ההרצאה הכרתי את Powtoon בקטנה, זו הייתה עוד אפליקציה שלא  טרחתי להתעמק בה מפאת חוסר זמן ומרחק מתחום עיסוקיי (אני לא עורך וידאו). אחרי ההרצאה השתנו פני הדברים.
ראשית, המרחק ביני לבין עורך וידאו התקצרו פלאות. שנית, הכרתי מיזם מתוקתק ברמה בינלאומית שנותן חוויית משתמש אליפות ויזם שגורם לך להרגיש גאווה שאתה ישראלי ולהפנים ש"אומת הסטארטאפ" זו לא רק סיסמא.

אז מה זה PowToon בעצם ולמה אתם צריכים את זה?

Powtoon  היא למעשה אפליקציה/טכנולוגיה לעריכת מצגות או סרטונים באמצעות אנימציה מרשימה ללא צורך בידע עתיר בעריכת וידאו. אם צריך להשוות אותה למשהו הייתי אומר שהיא שילוב של Animoto, Prezi ו-Movie maker. לא בטוח לגבי המובי מייקר כי PowToon היא לגמרי Remarkable והמובי מייקר הוא די, איך לומר בעדינות, יבש.

Powtoon חרטה על דגלה את המטרה הבאה: "למגר את כל התסכול שנוצר אצל אנשים מפאואר פוינט ולהוסיף אנימציה ועיצוב קטלני" והם אכן עושים זאת. Powtoon  מדלברים מערכת ידידותית, מינימליסטית ואינטואיטיבית ביותר. צריך לראות בשביל להאמין שזה כל כך פשוט…

למי PowToon  מתאימה?
לפי דעתי Powtoon  הולכת לככב בגיוסי הון של אפליקציות ובהרצאות של אנשי הייטק שרוצים להראות שהם מעודכנים טכנולוגית. כמו כן משווקים באינטרנט יכולים למצוא ערך רב בקלות שניתן להשתמש ולהעביר מסרים באמצעותה וכמו כן אפשרויות השיתוף הפשוט ומהיר ברשתות החברתיות השונות וניתנות להעלאה ליוטיוב כמובן.

מחירים:

להלן טבלת המחירים כפי שהיא מופיעה באתר, יש גם אפשרות לתשלום לפי שימוש שנע בין 6$ ל 10$ לסרטון.

powtoon
powtoon prices

להצטרפות לPowtoon הקליקו כאן: bit.ly/powtoon *

מוזמנים לשתף פה בתגובות לינקים לסרטונים שהכנתם בפאוטון ולספר על ההתנסות שלכם.

צפו בסרטון התדמית המגניב של Powtoon:

[my_video video=XokhlijAAI0 title="powtoon" image=http://wallaishi.com/wp-content/uploads/2012/12/powtoonvideo.jpg]

להצטרפות לPowtoon הקליקו כאן> bit.ly/powtoon *

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
אתר חינם מגוגל: נותנים לך תיקח!

בצעד מבורך ומעניין שנועד לעודד את הצמיחה בישראל יוצאת גוגל בשיתוף עם משרד התמ"ת בפרוייקט "עסקים צומחים ברשת". בבסיס היוזמה...

סגור