כנס יוצרים ברשת חלק ג’: האורחים מאמריקה

casey
החל מאתמול קייסי נייסטאט הוא אמן היוטיוב האהוב עליי. ההרצאה שהעביר קייסי הייתה אחת הטובות שראיתי בחיים, וראיתי, וזה כולל גם הרבה הרצאות מטד. הבנאדם יודע לעורר השראה ולהצחיק איפה שאפשר וצריך. ההרצאה של קייסי נקראה “הסרט שלך ברשת” ובמהלכה סיפר נייסטאט על התשוקה שלו ליצירת סרטים, מה מניע אותו (אוהב לספר סיפורים) ועל ההחלטה שלו בקריירה שהייתה מאוד חדה ומדוייקת: “ליצור סרטים לאינטרנט”.

הכרתי שלושה סרטונים של קייסי לפני שבאתי להרצאה, ומעבר להחלטה שלו ליצור סרטים ברשת,זיהיתי אצלו קו מנחה של אקטיביזם במידת מה.
במהלך ההרצאה גיליתי שהגדולה שלו היא להיות אקטיביסט וליצור גם עבור המותגים המובילים בעולם – גאון.

אלה שניים הסרטים שהכרתי:

קייסי מעניש את המשטרה:

כתוצאה מהסרטון הזה קייסי סיפר שאמנם הדו”ח לא בוטל אולם ראש העיר של ניו יורק נאלץ לקיים מסיבת עיתונאים כדי ליישר את ההדורים.  כמו כן, השוטר שנתן את הדו”ח והוא עכשיו מיודדים.

הקטע הבא תבינו למה התכוונתי שהוא משלב אקטיביזם עם מסחריות? סרטון של נייקי בו הוא קיבל תקציב ופוצץ אותו על סיבוב מסביב לעולם. הסרטון הזה הוא אחד הנצפים של נייקי EVER:


 

קייסי נתן את הטיפים שלו לשאלה הכל כך נשאלת בכל היום הזה: “איך לעשות כסף מיוטיוב?” וסיפר איך הוא עושה כסף מיוטיוב (ספוילר זה לא בדיוק מיוטיוב).

נייסטאט מדבר על הדרך הישירה: מוניטיזציה של הסרטונים, באופן הזה יוטיוב יציגו מודעות על גבי הסרטון ואם אנשים יקליקו הרווח יחולק בינו לבין גוגל – בדרך הזו הוא לא פועל.

הוא פועל בדרך העקיפה. מהי הדרך העקיפה לדבריו לעשות כסף ביוטיוב? מה שעובד אל נייסטאט הוא שהוא יודע ליצור קשר עם הצופים. מאחר והוא Story Teller ויוצר סרטים. הוא מספר את הסיפורים שלו (רק על נושאים שהוא מבין בהם) ועושה עבודת וידאו טובה שכאמור מייצרת קשר עם הצופים. מתוך הסגנון הזה שפיתח הוא מקבל הזמנות מחברות ענק שרוצות שיספר את הסיפור שלהן בסגנון שלו, נקרא להרצות באירועים מסביב לעולם ולאחרונה גם קיבל פינה שבועית בניו יורק טיימס. אז הבנתם? בשביל לעשות כסף מיוטיוב הוא מיישם את הכשרון שלו על הפלטפורמה ולא מחכה שהפלטפורמה תעשה כסף בשבילו.

לסיום אני רוצה שתראו את הוידאו הזה בו הוא מעצבן את דוקטור דרה כשהוא מייצר אזניות ביטס באופן ביתי:

הצטרפו לחלק הבא בו אני מספר על ההרצאה של מאט קובל

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments