חדש מגוגל: חיפוש בכתב יד

חיפוש בכתב יד למרות שמדובר בחידוש שקצת מזכיר את מחשבי הפאלם פיילוט ה”עתיקים” עדיין גוגל הצליחו לרגש אותי עם החידוש הזה. מי שהיה הבעלים של מחשב כף יד מסוג פאלם פיילוט בטח זוכר שהיה עליו ללמוד כיצד לכתוב על מנת שהמכונה תבין את הפונט ואילו גוגל מציגים טכנולוגיה חדשה שתאפשר לבצע חיפוש שיבוצע כאשר נכתוב […]

הצטרפו למהפיכת המדיה החברתית (כרזות)

שיטוט לילי ברחבי האינטרנט הפגיש אותי עם היצירות הבאות (מאת Aaron Wood) הייתי חייב לשתף (רוח התקופה וזה…) התמונות המעוצבות ברוח הכרזות מתקופת מלחמת העולם ה-II ניתנות לרכישה באתר etsy שעליו עוד ארחיב בהמשך.

אנגרי בירדס- עכשיו גם בגוגל פלוס!

גוגל פלוס מתחילים לשלוף את התותחים בשבוע שעבר נתבשרנו כי גם בגוגל פלוס ניתן יהיה לשרוף את הזמן במשחקים, ולא סתם משחקים , המשחקים הששווים והאהובים שאנחנו מכירים מהאייפון (או הגלאקסי, למי שמתעקש להיות שונה) ואפילו מהפייסבוק.

גוגל+ שבוע שני באוויר אנד קאונטינג

הרשת החברתית של גוגל, הלא היא גוגל+, ממשיכה להתקדם בצעדי ענק – אנחנו בתוך השבוע שני וכבר דווח על כ-4.5 מיליון משתמשים. (לעומת פייסבוק עם 750 מיליון משתמשים…) הקצב בהחלט מרשים.

סיכום השבוע הראשון של הרשת החברתית החדשה של גוגל – גוגל פלוס

בום! השבוע השיקה גוגל את הרשת החברתית שלה: גוגל+, זהו לא הניסיון הראשון של גוגל להיות חברתיים (ע”ע גוגל באז וgoogle wave) אבל מוכרחים להודות שהפעם זה נראה טוב. אני, לשם הגילוי הנאות, בעד.