רני רהב, למי קראת חארות בדיוק?

לצחוק או לבכות? זו השאלה!

סרטון חדש שהעלה ערוץ יס וואלה (בהפקת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה) ביוטיוב המכונה באופן דוקרני "התעוררות: רני רהב" (הייתי מציע: "התעוורות: רן רהב")
מציג את רני רהב יושב במרומי משרדו המפואר ופולט את משנתו בדבר המחאה.

רהב מציג בדרכו ה"מיוחדת" את עמדתו בנושא המחאה  בין היתר קורא לציבור הישראלי (כן כן, לי ולך) בכינוי הלא אחר מ"חארות" ומתבל גם ביפי נפש בשביל למרק את מצפונו כנראה.

אני לא בטוח אם רהב לא מבין או לא רוצה או פשוט "שבע מדיי" בשביל להבין שהפירורים שהטייקונים זורקים לציבור הם בבחינת מס שפתיים וגובלים בהעלבה.
עם כל הכבוד לטייקונים, אנחנו לא צריכים את הטובות שלהם בשביל להיות מלצרים בקייטרינג – זה לא מה שמפרנס אותנו בכבוד (במהלך שיטוטיי בשדרה גם נתקלתי בשלט שתיאר זאת יפה בכותבו: גדל פה דור של מגישי תה לטייקונים). מה גם שהתרומות מגיעות באופן עקיף מכספי משלם המיסים.

אני מסכים עם דבריו בכך שאנחנו לא צריכים לחזור לתקופת הצנע ובעיקר עם ההצעה שלו ש"מי שמבלבל את המוח בדברים האלה שישתוק".

שמחתי לראות בתגובות ביוטיוב כי הציבור לא באמת אוכל את מה שיש לרן רהב להגיד ושהצופים מספיק אינטליגנטיים להבין כי מדובר בנציג בעלי ההון שמציג "פרופוגאנדה זולה" לדבריהם.
אני מציע לרהב ליישם את הדברים שהוא אמר בקטע המביך וישתוק ושכאשר הוא אומר אנחנו חארות ידבר בשם עצמו כי הוא לא מייצג את העם!  ולרופא העיניים שלו לחדש לו את המרשם לכלב נחייה.
צפו בסרטון ונסו לא להתעצבן.
שאו ברכה והיו חזקים. אסי

רני רהב חארות

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

  1. אוי ואבוי! אני אל מאמינה שהוא עשה את זה לעצמו. צריך חתונות ענקיות כדי שלצעירים יהיה במה לעבוד וצריך לקנות BMW כדי שהמדינה תממן אאוחת צהריים לילדים? על המ הוא מדבר?!?!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
סטטוס ויראלי: עיריית תל אביב Vs אמני הרחוב

עיריית תל אביב Vs  אמני הרחוב ביום חמישי בערב העלה דורון שרם את הסטטוס הבא המלווה בתמונה של פקח זחוח...

סגור