חנות קטנה ומגניבה MAKAIS.COM

במהלך שיטוטיי הבלתי פוסקים ברחבי הרשת נתקלתי השבוע בחנות אמריקאית ממש חמודה שקיבלתי ממנה רושם מאוד חיובי.  וכרגיל, כשזה קורה אני חש צורך לספר עליה לעולם, או במילים אחרות, קצת יותרמציאותיות, לכם..

קצת רקע,  מקייס דוט קום היא חנות אמריקאית שממוקמת בקליפורניה. מקור השם מקייס טמון במילה מקיי שפירושה בהוואי “מול האוקיאנוס”  הסיבה לשימוש בשם זה היא אהבת הבעלים לתרבות הוואיי ולהוואי בכלל.

MAKAIS טוענים שמטרתם בפתיחת החנות הייתה לספק ללקוחות חוויית קניות מגניבה (בתרגום חופשי “בועטת תחת”, לא בדיוק תופס בעברית הא?) והם הולכים לעשות זאת באמצעות מחירים טובים ומוצרים גזעיים. החנות היא חנות אונליין כמובן והיא כעת בשלב שני של האבולוציה שלה: השלב הראשון החל בתור חנו אופניים מקוונת אבל בעקבות ביקוש רב ופידבקים חיוביים התרחבו לחברה גדולה יותר עם יותר מוצרים.

יאללה לעסק, מה אפשר לקנות?

ניתן למצוא בחנות דברים נדירים שאין לי מושג אם אפשר להשיג אותם בארץ. על מה אני מדבר? משקף שהוא אמצעי לראיית לילה לדוגמא(עם עמיר פרץ, נניח, מעוניין באחד- זה המקום)

הכל, אבל כשאני אומר הכל אני מתכוון ל: ה כ ל   ממה שצריך בשביל לשחק פוקר (טקסס הולד’ם מישהו?) ובכלל לחדר משחקים כמו שחדר משחקים צריך להיראות.

ובתור רוכב אופניים אני לא יכול להתעלם בקטגוריית האופניים הרחבה והמקיפה הכוללת הרבה מוצרים אקזוטיים כגון חד-אופן או אופניים לזוג למיניהם. על פניו הדברים נראים איכותיים ביותר (כמו באמריקה) ועל חווית השימוש באתר יש לי רק דברים חיוביים להגיד, עושה רושם שהם באמת משתדלים ושהם באים באנרגיות חיוביות.

בימים אלו, כשאיביי מטילה סנקציות רבות על המוכרים וגובה עמלות מופרכות, הרבה אנשים כמוני, שנהנים למכור ולקנות באיביי מחפשים אלטרנטיבה אני חושב שאפשר ליהנות מהאתר מקייס.

נכון לעכשיו האתר שולח בחינם את המוצרים אבל רק בתוך ארה”ב מה שאומר שצריך לבקש טובה מהדודה באמריקה או להשתמש באחד השירותים שמאפשרים לפתוח כתובת בארה”ב מבלי לגור שם דוגמת EZBUYUS או USHOPS.CO.IL.

לשם הגילוי הנאות אני אספר שעוד לא קניתי שם אבל המוצרים המגניבים ושירות הלקוחות הותירו בי רושם טוב וחשבתי לשתפכם, אני לא מקבל אחוזים אם תקנו שם, מקווה שתיהנו מחוויית הגלישה.

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
אטנדינג: אירועי השבוע ששווים ביקור ל 10-16 לנובמבר

להלן האירועים שאני שוקל לפקוד השבוע. מוזמנים להצטרף.. יום ב': 19:00 בהאב TLV. טל רביב, חבר האב ומייסד חברת Ecquire,...

סגור