מי פה בעל הבית? מה זה וואללה אישי?

התרגום המילולי של וואללה אישי מערבית פירושו שום דבר.

בתכל’ס וואללה אישי הוא הבלוג האישי שלי, קוראים לי אסי אייס.

מי אתה אסי "אייס" אתם שואלים?
קוראים לי אסי ואני מכור (אתם: "אנחנו אוהבים אותך אסי") מכור לאינטרנט. אני מסניף אבקת אינטרנט מהרגע שאני פוקח את העיניים בבוקר ועד השנייה שאני נרדם עם האייפד ביד. אבל אל תדאגו, אני לא שומר הכל לעצמי.

 גדלתי בהרצליה וכיום אני גר בתל אביב, בוגר תואר ראשון בתקשורת, יוצא מקאן אריקסון (יחידת Usearch לקידום באינטרנט). אני כותב פה על חוויות רשת שאני חווה ומנסה לעניין את הקוראים בתופעות מעניינות ברשת ומחוצה לה, טרנדים, סרטונים וויראליים ראויים ומידע שימושי שיעזור לכם לרתום את הרשת לפרודוקטיביות שלכם וכמובן להנאתכם. במילים אחרות באמצעות הבלוג אני אזקק את "אבקת האינטרנט" שאני צורך ואפיץ אותה בצורתה הטהורה לטובת הקוראים שלי.

אני מעדכן את הבלוג על בסיס יומיומי ומקפיד שהדברים שיפורסמו יהיו יעילים או לפחות משעשעים, כדאי לעקוב.

במידה ואתם מעוניינים לשאול שאלות, להציע הצעות או להתארח בפוסטים אורחים אתם מוזמנים לפנות אליי מכאן. מבטיח לענות לכל אחד ואחת מכם.

מבעלי אתרים ומשרדי היח"צ בקשה לי, אם אתם ורוצים שאכתוב על האתר המגניב שלכם או המוצר החדשני, אנא צרו קשר במייל קרוב ככל הניתן למועד ההשקה, בצירוף תמונות איכותיות והסברים רלוונטיים. asiace2010 at gmail dot com

 

במקרים יותר דחופים ניתן למצוא אותי בפייס או בגוגל פלוס

 

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
הדס ימיני
השלימו את המשפט ואולי תקבלו חולצה מצחיקה

בשבוע שעבר ביקשתי מכם להעלות תמונות שלכם אוחזים פתק שעליו כתוב I Love WallaIshi.com ושלחתם לי כמה תמונות יפות ומושקעות,...

סגור