השאלה איך להרוויח כסף מבלוג מעסיקה רבים בימים אילו, ימי פריחה מחודשת לבלוגים ולבלוגרים. רבים מהמביטים מהצד תוהים, בטרם יקפצו למים: איך מרוויחים מבלוגים?

ישנן שיטות רבות להרוויח כסף מהבלוג שלך, אני אמנה היום את שלושת הדרכים העיקריות לעשות כסף מבלוגים.

שלושת השיטות להרוויח דרך בלוגינג:

השיטה הראשונה: מכירת שטחי פרסום
או בקיצור, גוגל אדסנס. גוגל אדסנס תאפשר לכל בעל אתר שיאושר על ידי המערכת של גוגל להציב קוד שיציג את הפרסומות הממוקדות שגוגל יספקו. הפרסומות שיוצגו יהיו רלוונטיות לתוכן המופיע באתר (כי זה מה שגוגל יודעים לעשות) ויעודדו את הגולשים להקליק. כאשר גולש יקליק על המודעה בעל הבלוג יקבל כסף, ולמעשה יתחלק ברווחים עם גוגל בכסף.
כמה כסף אפשר לעשות מאדסנס? תלוי בכם! ככל שהבלוג שלכם יהיה ממוקד יותר, והמודעות ימוקמו בצורה אופטימלית כך סביר להניח שתוכלו לזכות להקלקות רבות, אך כמובן שעליכם להביא תנועה רבה לאתר.

השיטה השניה: תכניות שותפים

תכניות שותפים הוא מודל קצת יותר משוכלל מגוגל אדסנס ומצריך יותר עבודה (לדעתי). במודל תכניות השותפים אתם מוכרים מוצר באמצעות הבלוג, עבור מישהו אחר.

כאשר מישהו יקנה את המוצר, או ישאיר ליד דרככם, אתם תקבלו כסף.

כמה כסף אפשר לקבל מתכניות שותפים? שוב, תלוי בכם. יש לשים לב איזה מוצר בוחרים, ומה הרווח שנותנת כל מכירה. אם אתם פונים לקהל בינלאומי (בלוג באנגלית) אז ישנן תכניות שותפים רבות שאפשר להצטרף אליהן, לדוגמה קליקבנק, שמוכרת בעיקר ספרים אלקטרוניים או קומישן ג'אנקשן בה ניתן למכור גם מוצרים פיזיים.
אם הבלוג שלכם הוא בעברית אני ממליץ לעבוד עם Wesell המצויינים ולהתרחק מפייפרליד.

השיטה השלישית: ספונסר!

לשיטה הזו כמעט כל בלוגר שואף, השגת ספונסר לאתר היא ה"גביע הקדוש", כאשר מותג גדול וחזק נותן לך חסות ומממן לך את הפעילות הגעת ליעד! איך עושים את זה? הרבה עבודה, הרבה סבלנות, הרבה נחישות והרבה תוכן איכותי. בהצלחה!

אם יש שאלות, תרגישו חופשי לשאול בתגובות או לפנות אליי בפרטי

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ילדה עם הגבות
יבוטל חוק לשון הרע: זה מה שקורה כשמשחררים את הלשון [ויראלי]

הגיע זמן לשון הנערה בוידאו מציגה כישורי לשון מרשימים ביותר ובטח יהיה לכם איזה חידוד לשוני להגיד על זה (ותעשו...

סגור