מכללת קליקים- האם זה כדאי?

מי שמכיר אותי יודע שאני עוסק כבר כשנה בתחום השיווק באינטרנט. מי שמכיר אותי יותר יודע שאני מאוהב בתחום הזה.

כמו רבים מאיתנו גם לי קסם ועדיין קוסם כל העיניין הזה של לעשות כסף מהאינטרנט. כמו מעטים אני יודע שזה אפשרי ושזו לא מעשייה.

כמו רבים מאוד אני יודע שלעשות כסף באינטרנט זה עבודה לכל דבר, עבודה לא קלה!

בתחילת דרכי, ואני  עדיין בתחילת דרכי, עשיתי מספר ניסיונות שחלקן הצליחו יותר, חלקן הצליחו פחות וחלקן, חייב להודות, לא הצליחו.

התלבטתי ארכות בטרם נרשמתי למכללת קליקים, המכללה ליצירת הכנסות באינטרנט. בהתחלה חשבתי שאני יכול ללמוד הכל לבד, אחר כך לא האמנתי בקורס וידאו ועוד כל מיני סיבות שעיכבו את החלטתי.

 לבסוף החלטתי והלכתי על זה, החלטתי להירשם למכללה ואני מרגיש שעשיתי את הדבר הנכון.

ראשית, יכולתי ללמוד את הכל לבד אבל זה היה לוקח לי פי מיליון זמן. דבר שני, קורס וידאו זו אולי השיטה הכי טובה שאני מכיר ללמוד בתחום הזה מבחינה מעשית,  בנוסף הקורס מלווה בפורום פעיל ביותר.

אי אפשר לתאר במילים כמה הקורס תרם לי (אפילו אם חלק מהדברים היו מה אני לא רוצה לעשות -חשוב לא פחות) וכשראיתי שהמכללה הוציאה קורס מבוא חדש שמתאר את מה שלומדים בקורס הבנתי שזו הזדמנות לעשות משהו טוב לקוראים ולגמול גם למכללה באופן כלשהו.

קורס המבוא החינמי נותן טעימה מהתוכן הנלמד בקורסים של המכללה והוא חשוב ביותר למי שלוטש עיניו בכיוון של יצרית הכנסה מהאינטרנט (לא מסחר יומי במניות או משהו מהסוג הזה)

הקורסים העיקריים הנלמדים במכללת קליקים הם:

  • הקמת עסק מבוסס תכניות שותפים (עדכון: כתבתי על זה פוסט: מה זה תכניות שותפים)
  • הקמת אתר רווחי – מומלץ
  • קורס מסחר באיביי (עדכון נוסף: סקירת קורס איביי בפוסט נוסף)
  • הבאת תנועה חינמית לאתר
  • גוגל אדוורדס
  • ורשימות דיוור

אם כן, כמובן שההחלטה להירשם היא פרטית שלכם ואני לא אומר לכם מה לעשות. מה שאני כן יגיד לכם לעשות, ואני מתעקש על כך, אם אתם מתעניינים בתחום של עשיית כסף מהאינטרנט- צפו בקורס החינמי שהם נותנים. הקורס הזה ייתן לכם מושג מאוד רציני לגבי מה אתם נכנסים ויבהיר לכם שמדובר בעבודה ויראה לכם כיצד נראית העבודה הזו.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

3 תגובות

  1. סבבה אבל למה צריך להשאיר את כל הפרטים אישיים טוב שלא ביקשו סוג דם

  2. הטופס באמת קצת מתיש אבל זה שווה את זה 🙂

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
השיט שסמואל למד ג'קסון אומר

המגיפה שהשיט שבנות אומרות התחילה מתפשטת באופן חסר תקדים, כל מצעדי הטרנדים עמוסים בסרטונים של שיט שכל מיני אנשים אומרים...

סגור