עוד לא נרגענו מהקטע בערב חדש בו עובדת הצוות של ערב חדש חטפה שפריץ לפנים של חלב עיזים לעיני הצופים ההמומים ואחרי זה לעיני כל משתמשי הפייסבוק, שוב ושוב, וכבר עולים לרשת שני סרטונים וויראלים שנלקחו משידורים חיים בטלוויזיה. מפתיעים ומשעשעים לא פחות.
הראשון בתכנית אירוח מקומית בסאן דיאגו בה המגישה באולפן הפגינה, שלא במתכוון, יכולות אוראליות מרשימות עם מכשיר שטרם הבנתי מה מטרתו אבל האופן שהיא עשתה בו שימוש, לא משתמע להרבה פנים…
הסרטון הזה מתפשט ברשת כמו חשפנית במועדון הבורסה ומביא לתכנית חשיפה שהיא לא היתה חולמת עליה בחלומות הרטובים שלה (טוב, אולי זה לא דימוי טוב). צפו במגישה (טובת המראה) עושה שימוש ביכולותיה האוראליות לעיניהן המשתאות של היושבים באולפן:

הסרטון השני, גם הוא כאמור משידור חי בטלוויזיה, מציג מגישת חדשות בערוץ טלוויזיה רוסי שעושה אצבע משולשת מיד לאחר שהזכירה את שמו של נשיא ארה"ב, ברק אובמה. הסרטון הזה, גם הוא מופץ ברשת במהירות שיא, יצר תקרית דיפלומטית וכעת מנסים לברר האם המגישה, טטיאנה ליהמנובה, ביצעה את התנועה המגונה לעבר הצלם או עובד צוות אחר או שמא באמת ניסתה לשלוח מסר לאובמה ולתרבות האמריקאית. צפו והחליטו בעצמכם:

אז מה אתם אומרים? האצבע המשולשת הייתה מופנית לאובמה או לצלם? שתפו והגיבו!
מגישות טלוויזיה 

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
צייר לי כבשה
צעצוע של קישקוש

כל ילד הוא אמן, הבעיה היא איך להישאר אמן כאשר מתגברים, כך אמר פיקאסו. האימרה הזו היא המוטו של האתר...

סגור