פירסמה עיסקה בגרופון והפסידה 20 אלף דולאר!

לאחר שסיפרנו לכם על כל כך הרבה ושיבחנו את אתרי הקנייה הקבוצתית, אתרי הקופונים הידועים, מגיע זמן לדבר על צד קצת פחות חיובי של הסיפור, ולא אני לא מדבר על שירות הלקוחות של גרופון

הBBC מדווח על בעלת עסק מברקשייר שבדרום אנגליה שפירסמה עסקה באתר גרופון המקומי שעלתה לה בהפסד של 20,000 דולר. האישה, בעלת מאפיית קאפקייקס, פירסמה עסקה ממש מוצלחת (ללקוחות) של: שישיית קאפקייקס ב6.5 פאונד במקום 26. המכירות שלה זינקו מ-100 הזמנות בחודש ל8,500 הזמנות!!!

שטף ההזמנות האלה גרם לה להזמין חברת קבלן שתעזור לה לספק את הסחורה, סידור שגרם לה, לדבריה, להפסיד כ-20,000$.עוד היא הוסיפה כי “זו הייתה העיסקה הכי גרועה שעשיתי בחיי, ללא ספק”. העסק שלה פועל כבר 25 שנה, אגב.

מגרופון נמסר כי הם עמדו בקשר רציף עם העסק וכי “זאת הפעם הראשונה שם שומעים שהיו קשיים עם העסקה הזו”. האם מדובר בתעלול ויראלי?

מקור הסיפור הוא ה-BBC  ועושה רושם אמין. בעלת המאפייה אמנם זכתה לחשיפה בינלאומית בעקבות המקרה אך ספק אם תוכל לכסות את הנזק כאשר הסיפור יישכך ויישכח. 

בין אם מדובר בתעלול וויראלי או לא. מוסר ההשכל לכל עסק שרוצה להציע עסקה בגרופון או כל אתר קופונים דומה הוא, כמובן, להגביל את מספר הקופונים שהוא מוכן לספק ולהיות עם האצבע על הדופק שיוכל לעשות סטופ במקרה ויצטרך.

נתקלתם במקרה דומה? יש לכם התנסות לא טובה עם אתרי הקופונים? ספרו לכולם (בתגובות למטה).

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

תגיות:

להגיב זה מזניב

comments