בשנים האחרונות יותר ויותר מפרסמים מתלהבים מלפרסם בבתי שימוש של מקומות ציבוריים בכלל וברים בפרט, אנחנו רואים את זה גם בארץ. בדר”כ זה פרסום משעשע, עם קריצה, שרומז לך שהמפרסם יודע בדיוק איפה אתה נמצא ומרשה לעצמו לפנות אליך בצורה לא פורמלית. כל הפרסומות האלה מאוד נחמדות, משעשעות ועושות לך גוד טיים במקום שלא תמיד נעים כל כך להיות בו.

ואז קאפטיב מדיה הבריטית לקחה את העולם צעד אחד קדימה. (אם אפשר לקרוא לזה ככה)

חברת האינטראקטיב קאפטיב מדיה הלונדונית הבינה את הרעיון והחליט לקחת אותו צעד אחד קדימה. תכירו את המשחק האינטראקטיבי הראשון שמופעל באמצעות, ובכן, פיפי. כן כן, קראתם נכון –שתן!

הרבה מדברים היום על גיימיפיקיישן ובכן, זה המשחק הכי מושתן בעולם.

קאפטיב מדיה הציבה בבר לונדוני קמפיין פיילוט חדש. וזה הולך ככה, מעל כל משתנה יוצב מסך LCD של 12 אינץ’, המסכים יציגו פרסומות בלופ עד שיעמוד מולם גבר שרוצה להטיל את מימיו. כאשר הסנסורים יבחינו כי נעמד מולם אדם הם יעברו למצב משחק.

במצב משחק יהיה על ה”שחקן” להזיז את הדמויות באמצעות זרם ההשתנה שלו לדברי החברה המפתחת באמצעות הפעולה הפשוטה הזו ייווצר אינגייג’מנט מאוד חזק.

לדברי המפתחים (שנאלצו לשתות הרבה כדי לבחון את המשחק וכנראה גם כדי להגיע לרעיון) הטכנולוגיה גם תורמת לניקיון במשתנות שבהן הותקנו המכשירים. אנשים פחות מחטיאים… יהיה מעניין לראות כיצד יגיבו השחקנים כאשר יתעצבנו על פסילה במשחק יותר מאתגר ממשחק הסקי שמשמש לדמו.

צפו בדמו:
אגב, למי שתהתה, עדיין לא נמצא פתרון מקביל בשירותי הנשים…

גיימיפיקיישן
מהוידאו

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
דיל מתוק מגרופון: 30 ₪ במקום 75 ₪ בחנויות ליה שוקולד גורמה

קופון לליה שוקולד גורמה למרות שבשנה האחרונה אתרי הקופונים נוטים לזייף ומוכרים לנו סחורה מדיל אקסטרים, מדי פעם יש דילים...

סגור