בתור לקוח אורנג', קיבלתי בחודש שעבר בדואר את "טופס הגישה לשירותים באמצעות המכשיר הסלולרי המחוייבים בחשבון הטלפון", כנראה שגם את קיבלתם, גם אם אתם לא לקוחות אורנג' מאחר וזוהי הוראת משרד התקשורת, החברות מחוייבות לשלוח לכם את הטופס הזה. אם לא קיבלתם, תדרשו.

מה משמעות הטופס הזה בכלל?

הטופס הוא חלק מהתקנות שהעביר שר התקשורת, משה כחלון, שאמורות לעודד שקיפות ולהביא למצב של סחר הוגן בין הלקוח לספקיות התקשורת, מאחר ואלו הוכיחו כבר בעבר שבהינתן ההזדמנות הן ידפקו את הלקוח.

הטופס אמור לעזור לנו לשלוט על החשבון ולקבוע האם אנו מאפשרים גישה לשירותי האקסטרה שידועים לשמצה בשל העושק שלהם וניפוח חשבונות סלולריים למימדים בלתי נסבלים. אתם יודעים, כל מיני חידוני טריוויה והבטחות אייפדים למיניהם כאשר כל מה שאתה צריך לעשות זה רק לענות על שאלה קלה ביותר ואחר כך לשלם 20 ש"ח לחודש ועוד 15 ש"ח על כל SMS  שהם ישלחו לך בכל פעם שיתחשק להם להגדיל את הרווחיות ב-15 ש"ח ואתה תגלה זאת רק בסוף החודש, נורא מזה, אתה תגלה שלא ניתן להתנתק. הטופס הזה יעזור לכם למנוע את זה!

מהיום, אם לא תבקשו באופן מפורש להיות מנוי על שירותים מפוקפקים אלה תהיו חסומים באופן אוטומטי. בכל מקרה ישנם דברים בטופס שאפשר להשאיר פתוחים, ובכל אופן ניתן לשנות את הסימון הכל עת.

הדגש, לפי דעתי, צריך להיות על סעיף 3 אותו אני ממליץ לחסום, שם נמצא הכסף הגדול (שאתם עלולים להפסיד).
אגב, ואת זה כדאי לדעת, אין למלא את הטופס בטלפון- גם אם הנציג ממש מנסה. זה חייב להיות מלווה בחתימה שלכם על גבי הטופס.
אני מצרף כעת את הטופס כפי שאני מילאתי אותו, אתם יכולים לראות בו המלצה חברית.

טופס גישה לשירותי באמצעות המכשיר הסלולרי

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *