אחרי שעברנו לפייסבוק החדש AKA הטיימליין הגיע הזמן להתאים לו תמונת שער קטלנית, אחרי הכל תמונת הטיימליין היא הפנים שלנו, כרטיס הביקור שלנו.

בשבוע שעבר הצגתי את האפליקציה שתעשה עבורכם את עיצוב התמונות לפייסבוק, ה-“magic cover photo”, אפליקצית תמונות טובה ופופולרית, שאמנם מאפשרת את עיצוב התמונה לפייסבוק, אך יחד עם זאת מציעה היצע תמונות מוגבל וקיים סיכוי גבוה שתראו את התמונה שבחרתם לטיימליין שלכם מככבת כתמונת שער אצל רבים אחרים.

הגיע הזמן לעבור להארדקור, אספתי עבורכם מקבץ אתרי תמונות מגניבות לפייסבוק החדש, כמות התמונות לטיימליין שקיימות באתרים אלה להורדה חינם הוא עצום ואני בטוח שכל אחד יוכל למצוא את התמונה המתאימה לו ביותר.

רשימת אתרי תמונות טיימליין מומלצים:

Freefacebookcovers.org-  כשמו כן הוא, מציע תמונות פייסבוק להורדה חינם. התמונות מסודרות לפי קטגוריות, וניתנות להורדה בקלות. כל שיש לעשות הוא לבחור את התמונה המתאימה, להורידה באמצעות הכפתור הימני בעכבר ולהגדירה כתמונת השער שלכם.

CoverJunction- בצומת תמונות השער תמצאו תמונות רבות באיכות גבוהה לפייסבוק החדש, כתמצאו את התמונה המגניבה ביותר הקליקו עליה ותתבקשו לאשר את האפליקציה, אשרו אותה ותתחדשו בתמונת פייסבוק קטלנית, חינם. האתר מציע גם פרסונליזציה לתמונות השער וגם מאפשר עיצוב תמונות לפייסבוק.

CoverPhotoz- האתר מציע מגוון תמונות באיכות גבוהה, מקוטלג בצורה גרפית ונוחה להתמצאות ומאפשר גם עיצוב תמונות. על מנת להשתמש בתמונות תצטרכו גם כאן לאשר את האפליקציה.

FaceCoverz-  אתר נוסף לתמונות מיוחדות לפייסבוק בעל קיטלוג נוח וקל. גם הפעם תצטרכו לאשר את האפליקציה על מנת להגדיר את התמונה בטיימליין.

אם תרצו להגדיר תמונה שצילמתם בעצמכם או שערכתם לבד עליכם לדעת שהמידות לתמונת הקאבר הם:  רוחב 815, גובה 351 ולתמונת הפרופיל 180 על 180.

בונוס: תמונות טיימליין סופר מגניבות של גיבורי תרבות פופ (ביניהם ניתן למצוא את ליידי גאגא, וולטר ווייט משובר שורות, הג'וקר, קניה ווסט ועוד)

נהניתם? שתפו/לייקלקו.

רוצים עוד דברים טובים? הירשמו לקבלת עדכונים (למעלה משמאל)

מכירים עוד אתרים כאלה? שימו בתגובות.
תמונות מגניבות לפייסבוק

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

4 תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
מכונת קולה
מוזר: מכונת קוקה קולה שלא מקבלת כסף אלא לוקחת חיבוקים

אני לא לגמרי מאמין לזה וזה כנראה קמפיין ויראלי ניסיוני, בכל זאת, זכות הציבור לדעת מעל הכל, אז עכשיו אתם...

סגור