עוד לא נרגענו מגזירת המצלמות החדשות, המדוייקות והיעילות שיתפסו את כל מי שיעז לחרוג ב-2 קמ"ש מהמותר וישלחו לו תוך 96 שעות עד הבית דו"ח חדיש ובלתי ניתן לערעור וכבר מדווחים בדה מרקר על מכמונות חדשות, אקדחי לייזר משוכללים, שנוספו למלחמה באזרחי ישראל שיבקשו לצאת מהבית להיכנס לאוטו ולנסוע לעבודה או סתם לטייל בכבישי הארץ.
אם זה היה הפתרון לתאונות הדרכים הייתי יושב בשקט או אפילו קם להצדיע לשוטרים העושים מלאכה חשובה לשמור על חיי אדם והסדר החברתי אבל זהו לא הפתרון, זוהי גזירה אלימה ומתחסדת.

בעודי מזדעזע ומבטיח לא לצאת מתל אביב או לעלות על כלי רכב שעובר את ה-90 שלחה לי רוני נוי, קולגה ואחת שעושה סדר בעסקים, את הוידאו הזה שממחיש עד כמה נבזי, שרירותי ומנייאק כל הסיפור הזה של מצלמות המהירות.

בוידאו: כביש מהיר, הכל טוב ויפה, לפתע תמרור מהירות שמצביע על 90 קמ"ש בלי שום סיבה נראית לעין. כעבור מספר מטרים מצלמת מהירות ומספר מטרים אח"כ אפשר להמשיך לנסוע 100. נראה כמו תרגיל מסריח. צפו:

הסרטון מקנח באמרה הכ"כ קשה לשמיעה אבל מתבררת כיותר ויותר נכונה עם הימים: "ארץ אוכלת יושביה" ונראה כי יוצר הסרטון בעל בטן מלאה על הממסד, בתגובות לוידאו מתקיים דו שיח המלין על כך שחסרות 30 שניות בוידאו אך מעלה הסרטון טוען כי מדובר בשיקולי עריכה וכי הכביש לא היה משובש וכי לא נראה שם שום דבר המצדיק את הורדת המהירות המותרת.
לטענתו הממסד מנסה להפוך אותנו לעבריינים בעל כורחנו על מנת להיכנס לנו לכיס (ולכיב).
הנטייה שלי, לצערי מנסיון רע עם הממסד, להסכים עם מעלה הסרטון.
אשמח לשמוע מה דעתכם בתגובות

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
שוברים את השבוע עם שלושה סרטונים ויראליים חזקים

שוברים את השבוע הידעתם? מרבית האנשים שמשתמשים בביטוי "פעמיים כי טוב" לא יודעים מה הוא אומר. חלקם גם לא יודעים...

סגור