אתר חינם לשנה – הנסיון שלי עם “עסקים צומחים ברשת”כתבתי לכם לפני שבוע על הפרוייקט של גוגל שנותן לכם אתר חינם לשנה, מסתבר שדעתי לא הייתה כל כך פופולרית נוכח התגובות הזועמות ברשת באתרים כמו חורים ברשת ועוד בלוגים של אבירי קוד פתוח לגבי הפרוייקט של גוגל.

אני, בכל אופן, בחרתי לפתוח אתר חינם שכזה ולהתנסות בו בעצמי. כן, למרות שאחרי שנה אני אצטרך לשלם כסף אם אחליט להמשיך.

האתר שלי מקדם את השירות שאני מציע: שיעורים פרטיים באדוורדס למי שנאבק במערכת ומשלם יותר מדיי כסף, ייעול הפעילות שלו במערכת הסבוכה של הקידום הממומן של גוגל.

להלן סיכום ההתנסות שלי עם מערכת “עסקים צומחים ברשת”:

לאחר שעברתי את השלבים הראשונים של בחירת יוזר וסיסמה והתחלתי להרכיב את האתר – תוך שעתיים כבר היה לי אתר שנראה “סבבה”, עדיין לא מושלם אבל בהחלט “סבבה”. אז אמנם לא מדובר ברבע שעה כפי שהקמפיין טוען אבל שעתיים להקים אתר שנראה כמו מה שיצרתי זה בהחלט כלום זמן.

בחירת הדומיין: בחירת הדומיין הייתה פשוטה אם כי היו מספר שמות שהוצגו לי כתפוסים שממש הפתיעו (והחשידו) אותי. בסוף קיבלתי כתובת שאני יכול לחיות איתה, מבלי להסתבך יותר מדיי עם הגדרת IP  ושאר עניינים טכניים, פשוטים אך מעצבנים. כעבור 72 שעות בערך האתר שלי כבר היה באוויר עם כתובת מסוגננת וצורה משביעת רצון פלוס.

תקלות ושירות/תמיכה: היו לי מספר גליצ’ים ונעזרתי בשירות שמספקת חברת לייב פרסון – מוכרח לומר שהיה שירות יעיל ואדיב. יחד עם זאת עדיין יש לי כמה דברים לטפל בהם (האתר לא מתעדכן מייד והטמעת קוד המרה – אעדכן כשיטופל אם יהיו סיבוכים).

כרטיסי הביקור: בונוס חביב במיוחד שמספק הפרוייקט. 120 כרטיסי ביקור שיישלחו עד הבית. המערכת מאוד ידידותית וגם כאן כאשר נעלם לי הלינק עם האפשרות החינמית קיבלתי תמיכה ושירות אדיב ביותר מבית הדפוס – אבל יש לי הרגשה שצריך לדעת לבקש. דבר נוסף, מקווה שלא חזירי מדיי : כרטיס הביקור שמקבלים הוא חד צדדי כאשר בצד השני ישנו הלוגו של בית הדפוס בקטן על רקע לבן. זה לא מושלם בעיניי בלשון המעטה.

קמפיין ממומן: קיבלתי את הקופון אך טרם יצאתי בקמפיין.

אם כן, זה סיכום הביניים שלי, אעדכן כשאקבל את כרטיסי הביקור וכשייפתרו הגליצ’ים. בינתיים אתם מוזמנים להציץ באתר שלי ולהעיר הערות והארות.
www.knowyouradwords.com

צומחים ברשת

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments