תופעת הרמיקסים הפוליטיים מגיעה בימים אלה לאחד השיאים שלה, שני רמיקסים מגניבים בפחות משבוע ושניהם קצביים, קליטים ומגניבים כיאה לרמיקסים מהסוג הזה.

אני אתן את הכבוד לנוי אלוש, אבי הטרנד, ואתחיל מהרמיקס שהוא ערך עבור שמעון פרס.

אם כן, אלוש מעניק לנשיא המדינה רמיקס לרגל השקת העמוד הרשמי של שמעון פרס ולכבוד הפגישה המתוקשרת עם מארק צוקרברג, נשיא פייסבוק.

ברמיקס, כפי שתראו, מוצג הנשיא כאיש שלום, עדכני ורלוונטי מתמיד, הקורא לצופים (אך כנראה בעיקר לצוקרברג) להצטרף אליו לדרך השלום.
באופן אישי מאוד אהבתי את היצירה, מאוד מרענן לראות כיצד לוקח אלוש, יוצר שמזוהה עם הפיכות (זנגה זנגה) וביקורת פוליטית (דוסים ,shake shake, רמיקס אנסטסיה) מתעלה על עצמו ומנתב את הכישרון שלו לטובת שלום והבאת כבוד למדינתנו על אף הפרובלמטיות שבה. חשוב לי שתבינו שמדובר בהישג עבור ישראל וכי לא נראה דבר דומה לו בעולם עד היום (תקנו אותי אם אני טועה).

צפיתי ברמיקס והתמלאתי גאווה באזרחות הישראלות שלי אחרי תקופה ארוכה של בושה (אלי ישי, בניזרי ושות’). אני די בטוח שעם קצב זה לא היה יוצא אותו דבר…

צפו בסרטון, הצטרפו לעמוד של פרס והפיצו את בשורת השלום:

הסרטון השני של יוצר שנתקלתי בו לראשונה בעקבות הסרטון הזה, אמיר קוטיגרו. קוטיגרו מיקסס את נאום ביבי בוועידת אייפא”ק, המשפט של ביבי: אם זה נראה כמו ברווז והולך כמו ברווז ומקרקר כמו ברווז זה ברווז – ברווז גרעיני. קוטיגרו הלביש את הקטע על “ברברה סטרייסנד” וזה מה שיצא, להיט!:

פרס נוי אלוש

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ניקוד מילים
אתרים שצריך להכיר: איך לכתוב עם ניקוד?

השבוע הייתי צריך לנקד משפט בשביל להוסיף מימד דרמטי לסטטוס שרציתי להעלות לפייסבוק. חיפשתי אתרים שנותנים פתרון לניקוד מילים בעברית...

סגור