ברייקינג ניוז (תרתי משמע). זה עתה נתקבלה הידיעה כי ג’ייסון ראסל, אחד מיוצרי הסרטון קוני 2012, זה המככב בסרטון כקריין ודובר, נתפס בסאן דייגו בעוון ביצוע מעשים מגונים בעצמו, השחתת מכוניות וחשד להיותו תחת השפעת סמים. הוא לא נעצר לאחר שהשוטרים הבינו שמדובר במצב בריאותי רעוע והוא נשלח לקבל טיפול רפואי.

מוקדם להגיד מה בדיוק עבר עליו אך הפרשה מתחילה להכות גלים ברשת ולי באופן אישי עצוב לראות שהאיש “איבד את זה”, קצת מזכיר את הסיפורים על המיליונרים של הלוטו שמאבדים את השפיות, יכול להיות שההשפעה של מיליוני צפיות גורמת אפקט דומה?

אמשיך לעדכן כשיהיו עוד פרטים…

עדכון: יש וידאו ראשון מהשטח

עדכון 2: דובר הארגון “ילדים בלתי נראים” מסר כי: “ג’ייסון ראסל אושפז לצערינו כשהוא סובל מתשישות, התייבשות ותת תזונה. הוא מקבל כעת טיפול רפואי ואנחנו מתמקדים בשיפור מצבו. השבועיים האחרונים היוו מטען רכשי על כולנו ובמיוחד על ג’ייסון וכעת המטען הרגשי הזה גבה מחיר במקרה המצער של ג’ייסון. התשוקה של ג’ייסון ועבודתו תרמה לכה רבים ואנחנו הרוסים מלראותו במצב הבריאותי הזה. אנחנו תמיד נתמול ונאה את ג’ייסון ומבקשים שתתנו פרטיות למשפחתו במהלך הזמנים הללו.” מלבד דובר הארגון נאסר על החברים בארגון מלהגיב ובמקביל הוצב שומר בכניסה לבנייני המטה של הארגון.

מקור: nbc sandiego

קוני 2012

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
קליקון מתחילה לעבוד עם פייפאל

זה עתה נתבשרתי שרשת השותפים קליקון מתחילה לשתף פעולה עם פייפאל.

סגור