גילוי נאות, אני שו-נא את עיריית תל אביב ובמיוחד את העומד בראשה. זו עובדה מוגמרת.

יחד עם זאת, כשיש פעילות מעניינת וחיובית כמו זו שמיד אספר לכם עליה אני יודע לקחת צעד אחורה ולפרגן.

הקמפיין החדש של עיריית תל אביב, "משחקים בקקי", היא פעילות מעניינת שכזו.

לדברי העירייה בסרטון היוטיוב: ""משחקים בקקי" הוא פרויקט שמטרתו לעודד את בעלי הכלבים לאסוף את צואת כלביהם ולחולל שינוי בנושא המשפיע על איכות החיים בתל-אביב-יפו.

הסרטון הוא פרי הצעות של תושבים שהעלו סיבות יצירתיות למה צריך לאסוף צואת כלבים.
הפרויקט מהווה מודל לפעילות חדשנית בעידן האינטרנט והוידיאו, המשתפת את הציבור בדרך של משחק והנאה, במטרה לפתור בעיות עירוניות ולהשפיע על איכות החיים בתל-אביב-יפו."

הפעילות, בניצוחו של צח ניסנבוים (גילוי נאות 2: צח ניסנבוים הוא חבר/קולגה) מעבירה מסר חיובי ומחוייך לגבי הבעיה התל אביבית של איסוף צואה ברחובות וריבים מיותרים עם פקחים. צח חזר ואמר לי במהלך הפקת הפעילות שהעירייה מנסה לעשות הפעם משהו יפה ו"לבוא בטוב" לכן פירגנתי לו בצהרי יום שישי שמשי ונתתי לו יד (חדי העין יוכלו לזהות אותי באחת הסצינות).

הקמפיין האינטראקטיבי מגלגל השתלשלות אירועים המציגה מספר אפשרויות לגלגל את העלילה ואת ההשלכות הנובעות מאיסוף או אי איסוף של ה"מוקשים" כאשר הצופה קובע את ההשתלשלות.
קחו חמש דקות והתנסו:

עכשיו נותר לראות אם העירייה תקיים את דבריה ותסביר את פניה לתושב, לצערי אני ממשיך לראות פקחים נוהגים בגסות ועוברים על החוק בכל פעם שאני רק מסתכל עליהם יותר משתי דקות (פקחים נוסעים באין כניסה, אורבים למדחנים ושאר עוולות אזרחיות). הסברה זה דבר חשוב אך חשוב לא פחות שלא יהיה מדובר רק במראית עין ושלחזות המאגניבה יהיה כיסוי.

אני נתתי צ'אנס, עכשיו נשאר רק שהעירייה תקיים.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *