פינטרסט היא רשת חברתית חדשה, היא מגדירה את עצמה כ:"לוח שעם וירטואלי".

מה זה פינטרסט

פינטרסט מאפשרת לך לארגן ולשתף את כל הדברים היפים שאתה מוצא ברשת. ניתן לארגן דברים בפינטרסט, החל מחתונות ועד לעיצוב הבית ואפשר גם לאגד מתכונים. הבנתם נכון, פינטרסט יותר נוגעת לקהל הנשי – שם הפופולריות שלה נכון לכתיבת שורות אלה. כמובן שלא רק נשים מוזמנות לפינטרסט וכמו שהחיים מלמדים הגברים יגיעו עם הזמן לאן שהנשים נמצאות. כאמור ניתן לשתף את תחומי העיניין שלכם בפינטרסט כדאי לחדד שניתן לצרוך גם את החומרים שהחברים בפינטרסט משתפים ולהרחיב את גבולות תחומי העיניין ולהעמיק במה שמעניין אתכם.

פינטרסט הושקה בשנת 2010 אך בישראל ובעולם החלה לצבור תאוצה רק בשלהי 2011. מחקר שפרסם מאשאבל מראה שפינטרסט תופסת את המקום השלישי בארה"ב עם 104 מיליון משתמשים (עקפה בסיבוב את לינקדין וגוגל פלוס)

על מנת להצטרף לפינטרסט יש לבקש בקשה מסודרת בעמוד הבית או לבקש הזמנה מחבר (אתם יכולים לבקש ממני ואשמח להזמינכם – זה יזרז לכם את התהליך, פשוט השאירו מייל בתגובות) ותוך כמה שעות תקבלו אישור ותוכלו להתחיל להנות מהרשת הכה אסטתית הזו. אפשרויות השימוש בפינטרסט כיום מתרכזות בעיקר ב-Repin וב-like  ובתגובות שיאפשרו לכם לשתף על הלוח את הדברים המעניינים בתחומי החיים שמדברים אליכם.

אחרי שתצטרפו לפינטרנסט אתם מוזמנים לעקוב אחריי ולהנות מהשיתופים שלי 🙂

אגב, אם יש לכם עוד שאלות לגבי פינטרסט, מוזמנים לשאול פה בתגובות.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

3 תגובות

  1. מעוניין ללמוד ולשתף ישראלים בידע שצברתי.
    בברכה-שלום

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *