כתבתי כבר בוואללה אישי על "צומחים ברשת", הפרוייקט של גוגל ומשרד התמ"ת שמאפשר לכל בעל עסק לפתוח אתר בחינם, כאשר הייתי בשלבי הבנייה של האתר. מאז עברו קצת מים בירקון ועכשיו אני בעל ניסיון רב יותר עם "צומחים ברשת" ונוספה לי אינפורמציה לתרום ולענות על השאלה שנשאלת פעמים רבות: זה שווה משהו בכלל?

נתחיל מההתחלה, בניית האתר לא ארכה רבע שעה כמובטח (לא מפתיע) ולמעשה השקעתי באתר, במצטבר, כעבור כחודשיים שהוא באוויר, חמש שעות. חמש שעות שכוללות העלאת תמונות, משחק עם העיצוב וכמובן השחזת תכנים.

כרטיסי הביקור שהובטחו הגיעו בזמן כעבור תהליך עיצוב קל וידידותי ואף שירות לקוחות אדיב במיוחד.
הנה הכרטיס שלי:
צומחים ברשת
את הקופון של 200 ש"ח שקיבלתי לפרסום בגוגל ניצלתי חיש מהר (זה מה שאני עושה, אני עוסק בקידום ממומן בגוגל) והתחלתי להזרים תנועה. חשוב להדגיש, שלא יהיו אשליות, 200 ש"ח לפרסום בגוגל הוא לא סכום גבוה, במיוחד בתחום תחרותי כמו קידום בגוגל, יחד עם זאת, זה לא סכום שיש לזלזל בו!

אם כן, האתר החל לקבל תנועה, גם אורגנית וגם ממומנת ולשמחתי הרבה אני אספר לכם שהאתר גם המיר והביא לקוחות! בשורה התחתונה, מדובר בעסקה טובה.

אני יודע, וכבר נגעתי בכך, שיש כאלה שאומרים שהאתר לא בחינם כי כעבור שנה צריך לשלם. אז אני אומר פה, כבל עם ועדה, אני אשלם בשמחה. האתר הוכיח את עצמו תוך זמן קצר יחסית ו"החזיר את ההשקעה" (המרכאות הן כי לא שילמתי עליו).
בנוסף לכך, התחלתי לקבל במייל הזמנות להדרכות (ללא תשלום) והטבות למשתתפי הפרוייקט להנחות לבתי דפוס – בינתיים זה בטוב טעם וההצעות לא מציקות.

לסיכום, אני ממליץ בחום על הקמת אתר במסגרת עסקים צומחים ברשת, ויפה שעה אחת קודם!

להקמת אתר בעסקים צומחים ברשת לחץ כאן<<<  (עדכון: התכנית הסתיימה, הלינק הוסר)

קראו את מדריך עמודי הנחיתה שכתבתי

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *