היום פתחתי את הבוקר עם ברכת ראש הממשלה ליום העצמאות (למרות שעדיין לא סיימנו את ערב יום הזיכרון) ומה אני אגיד לכם? אני עדיין לא לגמרי מעכל את מה שראיתי.

בסרטון (כפי שיוצג בסוף הפוסט) מברך ביבי את האזרחים (אחיו היקרים) בברכת חג שמח “עממית” בה הוא מתאר כמה הוא מחובר לעם וכמה הצבא שלנו חזק והכלכלה איתנה ושאר סופרלטיבים. כמובן שלא הכל מושלם ומתוארות כמה מטרות לשנה הקרובה.

כל זה מתגמד ונשכח לטובת הפאנץ’ שמספק ראש הממשלה (מלך הממים כבר אמרנו?). הפאנץ’ מגיע  בשליש האחרון של הסרטון בן הדקה וחצי בדמות תום החתול המדבר המפורסם מהאייפונים וחברו התוכי פייר המדבר שפוצחים בשירת “הנה מה טוב ומה נעים”.

אני חייב לקום ולהביע את את דעתי בנושא, מאחר והמילה הזויים עלתה במהלך מחאות הקיץ על המוחאים, אני חייב להגיד שזו הברכה הכי הזויה שאפשר לצפות מראש ממשלה. אני מקווה שהקוראים מבינים שברכה כזו עוברת מספר אישורים ויש מחשבה מאחוריה. אחרי שאמרתי את זה, אני אדגיש שמדובר בברכה מזלזלת שמנסה להיראות זולה ובכך לפנות למכנה משותף נמוך (וכנראה מצליחה).

הלייק מעל הכל

נראה שיועצי התקשורת של ביבי מסתגלים למציאות החדשה ומתחילים לדבר בשפת הפייסבוק, עושה רושם שביבי ויועציו מאמינים כי הלייק הוא מעל הכל וכשיוצרים ברכה מסוג כזה התגובות והדאחקות לא יאחרו לבוא.

והן אכן באו, מספר שעות אחרי פרסום הסרטון כבר ראינו את התמונות הבאות:

ביבי תוכי
עידו יחימוביץ'
ביבי יום העצמאות
נוי אלוש


לא מפתיע למה נחסמה האפשרות לתגובות ביוטיוב…חג שמח

הצטרפו היום לוואללה אישי בפייסבוק! 

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
איך תינוקות עפים?

אני באמת רוצה לדעת איך היא עשתה את זה. הצלמת, רייצ'ל הולין, שפירסמה את התמונות לא מוכנה לגלות איך גרמה...

סגור