חזרתי מועידת האינטרנט של דהמרקר וחשבתי שאוכל לנוח קצת מהיום הזה…טעיתי.

מאחר ולא היתה גישה לאינטרנט בוועידת האינטרנט הגדולה בישראל חיכתה לי הרבה עבודה כשפתחתי את המחשב והייתי צריך לעבור על הפיד הארוך שהצטבר לי.

שני אייטמים לכדו את תשומת לבי ונראו לי כסופר רלוונטיים למדור המבוקשים של וואללה אישי. אציג אותם לפי סדרם הכרונולוגי כפי שעלו לי בפיד.

הראשון: גנב אייפונים שנתפס במסעדת 24רופי וצולם במצלמות האבטחה. נכון לכתיבת שורות אלו נתבצעו 1,655 שיתופים ו-101 לייקים (וזה מבלי לספור את הפוסט במזבלה שהתייחס לכך). נטע ארצי שפרסמה את הסרטון הוסיפה גם הערה מלבבת ומקסימה בעיניי שבה היא מאפשרת לו להתחרט ולהחזיר את המכשיר לדוכן הלוטו הסמוך למסעדה והיא תוריד את הוידאו מהאוויר.

צפו בוידאו ואם אתם מזהים צרו קשר עם נטע

המבוקש השני הוא חרייאט טיפוסי מהסוג השפל (לכאורה, אני מבסס את הטענה רק על תמונה וסטטוס) ששיפשף את רכבו של גדי אוהד וסירב למסור את הפרטים כמקובל אחרי תאונות מסוג כזה, במקום זה הוא הניף אצבע משולשת  וחשף חיוך מתנשא לעבר גדי שצילם אותו על מנת להציג ראיות בתחנת המשטרה. המקור למבוקש הזה הגיע לי מאילנה ברודו, חברת פייסבוק וכתבת חורים ברשת, ולכן הרשיתי לעצמי לפרסם אותו, אילנה ידועה בזיהוי ברווזים וזה כנראה לא ברווז.
לדעתי (הקובעת) התנהגות שכזו ראויה לגינוי ולכן תרגישו חופשי, כשם שאני מרגיש, לשתף את תמונתו של השמוק הזה על מנת שהוא ושכמותו ילמדו להתנהג (פתאום שמתי לב שכתבתי ממש כמו מורה).
התמונה:

אצבע משולשת

אם גם לכם יש תמונה או סרטון כזה ואתם רוצים שוואללה אישי יעוזר לכם לחשוף את הגנבים אתם מוזמנים ליצור קשר ואשתף בשמחה

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *