אפליקציית Paparazzit  החדשה, שהושקה השבוע, מאיימת למרר לסבריטאים את החיים. האפליקציה מאפשרת למעשה לכל בעל סמארטפון להפוך לצלם פפראצי לעת מצוא ולהעלות תמונה של ידוען כאשר ייתקל בו ברחוב או בכל מקום ציבורי. וכמובן שיש גם תמריץ – כסף

צלם סלב קבל כסף

בעלי האפליקציה טוענים שהתמונות שמועלות לאפליקציה מוצעות למכירה לצהובונים ובמידה ותמונתך תימכר יחולקו הרווחים שווה בשווה בין יוצרי האפליקציה לצלם, נשמע שווה, לא?

כל אחד נהיה צלם

אז האם כל אחד יכול להיות צלם פפראצי? האם חייהם של הסלבס הולכים להיהפך להיות סיוט?

עם המצלמות החדות שיש באייפון 4S  בהחלט ייתכן. אולם, מהתנסות שהייתה לי עם האפליקציה בכל פעם שניסיתי לצלם האפליקציה קרסה, אני מניח שמדובר בבעייה שתיפתר וכי האפליקציה עדיין בשלבי פיתוח.

ולשאלה השנייה, אני אומר שכאשר מדובר בסלבס מדור תכניות הריאליטי לא מדובר בסיוט שהתגשם אלא בחלום רטוב. המצפון שלכם יכול להיות נקי – להורדת האפליקציה:

 פפראצי

צפו בוידאו:

בנוסף אפשר לקבל עדכונים למייל כאשר מועלה תמונה של הסלב המועדף עליכם. אני נרשמתי לעדכונים על בר רפאלי. ממליץ לכם להתנסות וכמובן שאם עוד לא הצטרפתם לוואללה אישי בפייסבוק – עכשיו זה הזמן!

ליהיא גרינר ציצי
מתוך האפליקציה: ליהיא גרינר בפוזה מגרה

 

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ויראלי כחול לבן: חמישה סרטונים ישראלים שווים צפיה

השבוע – שבוע וחצי האחרונים היו מאוד פוריים לדעתי בכל מה שקשור לויראליים הישראליים, ריכזתי עבורכם חמישה סרטונים שלכדו את...

סגור