חייבים לתת קרדיט למחלקת הסושיאל מדיה של משטרת ישראל ונראה כי המשטרה הסתגלה יפה לשינוי ולמציאות החדשה. יחד עם זאת עושה רושם שהשוטרים שבשטח לא הפנימו שכללי המשחק השתנו ועושים חיים קשים למחלקת הדוברות ואנשי הסושיאל שצריכים להתמודד עם הפאשלות של השוטרים.

רק לפני כשבוע היה המקרה של השוטרים המתעמרים במילואימניקים והסמפכ"ל שחנה על המשטרה בגסות והנה היום עולה התמונה הבאה של גולש פייסבוק (השם שמור במערכת) שמספרת שברמת גן, ברחוב בן גוריון פינת רחוב הפודים, ליד מרכז שירות של פלאפון.
"מגיע  אדון שוטר נכבד עם הניידת, מצפצף על השלט שאוסר אפילו על אופנועים לחנות על המדרכה, מחנה את הרכב המשטרתי בחוסר התחשבות ברור להולכי הרגל כאשר הוא חוסם את כל אורך המדרכה, מצפצף בקלילות דעת על כל החוקים ונכנס לבית פלאפון לסדר לעצמו את הסלולרי. רק אנחנו האזרחים הפשוטים משלמים כל שקל ושקל על כל עבירה ורק אדון שוטר עושה מה שבא לו וצוחק על כולנו.
תפיצו ותשתפו כדי שיראו שמשטרת ישראל זו בושה וחרפה נקודה !!"

 המקרים האלה עולים כל פעם מחדש ומרתיחים את האזרחים שנמאס להם מיחס מזלזל ואכיפה על אזרחים שומרי חוק וזוכים כל פעם מחדש לשיתופים רבים (המקרה הזה קיבל כ-200 שיתופים ו240 לייקים בארבע שעות בלבד).

השוטרים ואוכפי החוק למיניהם (פקחים, שזה רמה נחותה יותר משוטרים) יצטרכו להבין על בשרם שהחגיגה נגמרה ועכשיו גם הם צריכים לתת את הדין, אני מעודד אתכם להעלות פוסטים דומים בכל פעם שאתם נתקלים בבעלי סמכות שחושבים שהם מעל החוק ולוקחים אותו לידיים, רק ככה נעשה סדר.

טרם  נתקבלה תגובת המשטרה

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *