חלקנו כבר הספיקו לשכוח את טעמם של מי הברז, ובאמת האלטרנטיבה בצורת היצע של מים מינראליים רק הולך וגדל בארצנו הקטנטונת.

איכותם ובעיקר טעמם של המים גרמו לחלקנו לרכוש בקבוקי מים מינראליים, אך מצד שני הסרבול, אי הנוחות והעובדה שלפעמיים פשוט שוכחים לקנות מים בזמן מקשים על תהליך הרכישה.

אוויאן (אחד ממותגי המים המינראליים הנמכרים בעולם), החליט לקחת את נקודות החולשה בקניית מים מינראליים ובשילוב עם טכנולוגיה פשוטה להפוך אותן ליתרון שמוביל לאינגייג'מנט ולקניה קלה ומהנה.

הרעיון:

לאפשר ללקוחות להזמין בקבוקי מים מינראליים עד הבית בלחיצת כפתור – מה שנקרא מהרי האלפים עד הבית.

הלקוחות מקבלים מכשיר חכם ופשוט בצורת טיפת מים הממוגנט על המקרר, המכשיר בעל מסך של 4 אינץ' וסה"כ 4 כפתורים. הכוונה הייתה לעשות מכשיר כמה שיותר פשוט, עם מראה ומבנה שמתאימים למטבח, ומה יותר מתאים ממגנט על מקרר.

המכשיר מתחבר לרשת האינטרנט הביתית, ולך נשאר רק לבחור את בקבוק המים שתרצה, ולהזמין. באפשרותך גם לקבוע באיזה תאריך הבקבוק יגיע, ולמנוע מצב של מחסור במים מינראליים.

לא עוד לסחוב בקבוקים מהסופר הקרוב, לא עוד לשכוח להביא מים, לא עוד מים מתנת הדלק, עכשיו כל מה שצריך זה להקליק ולקבל את מבוקשך עד פתח הבית.

כרגע הפרויקט נבחן בפריז, ובהמשך מתוכנן לצאת לשאר העולם.


באמצעות:www.evianchezvous.com

פורסם על ידי נדב שם

Brand Architect עם חיבה על גבול האובססיה לשיווק, אוהב לכתוב ויודע לקרוא. ספר המתכונים היצירתי. >>> עיקבו אחרי נדב ו Brand Ad בפייסבוק ובפינטרסט

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
אפליקציית סמארטפון חדשה מבית פייסבוק: POKE חיקוי של Snapchat?

פייסבוק משחררת היום אפליקציה חדשה העונה לשם POKE. האפליקציה מאפשרת לשלוח pokeים לחברים או הודעות טקסט/תמונה/וידאו שיופיעו לפרק זמן קצר...

סגור