הופעה של לוקאץ' בתיאודור – חווייה אדירה

את לוקאץ' איש המערות שמעתי לראשונה בהופעת אורח בדיסק של הדג נחש,  לא הכרתי אותו באותו זמן אבל הרגשתי שמדובר פה במשהו כשרוני.
כאשר קיבלתי הזמנה בפייסבוק להופעה של לוקאץ' בתיאודור, "הבר ההרצליאני הראשון", נעתרתי בחיוב (אחרי הכל הרצליה היא העיר בה גדלתי וחונכתי).

נתחיל בבר : זו הפעם הראשונה שלי בתיאודור, לשמחתי הכרתי את הברמן מתקופתי ההרצלייאנית והנ"ל סידר לי מקום על הבר במהירות, למרות שהגעתי באיחור אופנתי, ליד שתי עלמות מקסימות (תודה עמרי..)

אז אחרי שהתיישבתי אני רוצה לספר שה"תיאודור" מקום מגניב. הוא כיפי, הוא חדשני והקהל בו גם כן כזה בהתאמה: מגניב, כיפי וחדשני.

המקום מאובזר במערכות תאורה וסאונד מתקדמות, על מסך ענק מוקרנים קליפים והודעות בדבר התרחשויות בבר והתפאורה, באופן כללי, חמימה וזורמת.

לוקאץ'

לוקאץ' בהופעה בתיאודר
צילום: דניאל דיזי

לוקאץ' הוא שמן, הוא אוביס, הוא דוב. והוא יודע את זה והוא חי את זה והוא לא מחשבן לאף אחד!

השירים שלו סובבים סביב האוכל, האהבה שלו לאוכל ובמקביל על היותו "כושי" או וואנאבי כושי וראפר.
נהניתי מאוד מההופעה שלו (התארחו אורי שוחט, נצ'י נצ' וסבא קוקו) היה משעשע ומרענן לראות את האיש שעם הזמן למדתי להכיר מהסרטונים ביוטיוב: אל תאשימי את הפרו, שיר תגובה לענת בנאי וביקורת המסעדות.

אני מבסוט מלוקאץ', לוקאץ' בחור כשרוני בטירוף, בעל מודעות עצמית גבוהה, הוא יודע להשתמש ולנצל את הטכנולוגיה לטובתו (אם באמצעות יוטיוב או פילטרי סאונד למיניהם) ותענוג לראות איך הבחור מצליח והקהל משנן את המילים (מתאפק לא להשתמש בבדיחה השחוקה: הוא גדול).


לטעמי לוקאץ' מהווה איזשהו סמל לעידן האינטרנט ולדור החדש, הן בתכנים שהוא מציג והן בקבלת הקהל אותו. אני מתכוון לכך שכיום אנו נחשפים לשיטפון של אינפורמציה וקל לנו לקבל יותר את השונה ואת היוצא מגבולות המיינסטרים כמו גם את השטותי וה- Funny כל עוד הוא מבוצע בכשרון ומקצועיות.
אז לפני שאני מתחיל לזיין את השכל יותר מדיי על נושאים שברומו של עולם קבלו את הקליפ הלוהט של לוקאץ' (אוטוטו 400 אלף צפיות)

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
Urban Culture – מגזין תרבות וסגנון חיים אורבני חדש יוצא לאור

החודש הוזמנתי להשקת המגזין האורבני Urban Culture (או בשמו המקוצר UC). המגזין פונה לקהל יעד מגוןן בגילאי 26-46, קבוצת גיל...

סגור