הקומיקאית היהודייה הקורעת, שרה סילברמן, מפיצה בימים אלה סרטון ויראלי המביע תמיכה באובמה ומנסה לשכנע את איל ההון שלדון אדלסון (המוכר לנו מהביביתון) לשנות את החלטתו לתרום למיט רומני ולהעביר את 100 מיליון הדולר שעל הפרק לטובת תמיכה באובמה.

מעיון בבלוג של עידו קינן (המקור לאייטם הזה) התברר לי שדעותיו של אדלסון גורסות כי הוא "נגד עשירים-מאוד שמנסים להשפיע על תוצאות הבחירות. אבל כל עוד אפשר לעשות את זה הוא הולך לעשות את זה" רגע של כנות מצידו…

אם כן, הקרקע מוכנה לשינוי ההחלטה, איך עושים את זה?

סילברמן, אישה סקסית מאוד בעיניי מצאה דרך מקורית להציע לו לשנות את החלטתו באמצעות scicorring כך שטכנית, לא יהוו קיום יחסי מין מלאים (שזה משהו שהיא לא מוכנה לעשות כי הם לא נשואים – ע"ע נסים זאב).

ההצעה של סילברמן מפתה, מאוד מפתה. היא מציעה לשלדון בן ה78 "תנוחת מספריים" איתה בביקיני (כבר שווה) ובכך היא גם מדגישה את היתרון היחסי של להיבדל מה"עדר" שתורם ברומני ולהיות בין ה"מעטים" שתורמים לאובמה והיחיד שיקבל את הפינוק המושלם מהיהודייה הטובה (בש"ס משמינים מעונג ברגעים אלה). אמנם מדובר ב100 מיליון דולר שעל הפרק אבל במקום שלדון הייתי שוקל את זה…

אני חושב בכנות שכוחם של קומיקאים בהשפעה על תוצאות הבחירות שקולה להון שנתרם על ידי בעלי הממון למערכת הבחירות אם לא יותר, את הדוגמה החיה לכך ראינו בבבחירות הקודמות בארה"ב כשכריס רוק הביע תמיכתו באובמה.

למי שרוצה לדעת עוד על סיזורינג מוזמן לבצע חיפושים בגוגל, אני רק אציין שזו תנוחה מועדפת על לסביות ושזה יכול לשנות לכם את מה שחשבתם על להקת scissor sisters  ששמן קרוי על ההאקט הזה.

בכל מקרה צפו בשרה סילברמן מציע הצעה מגונה לאדלסון ובקרו באתר שהוקם לצורך העניין:

ולקינוח, קלאסיקה מודרנית – שרה סילברמן מז**נת את מאט דיימון:

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *