מה עושים שננעל האייפון? או: איך לפרוץ אייפון?

כמו שחלקכם כבר יודעים מהפוסטים הקודמים אני בעליו המאושר של אייפון 4, אולם לקח זמן להגיע לנחלה והמעבר היה רצוף בעיות וקשיים, אבל בסוף זה קרה וזה מה שחשוב.כמה עולה פריצה לאייפון
אחד הקשיים היותר רציניים שנתקלתי בהם היה כשננעל לי האייפון הקודם, הייתי אמור להעביר אותו והוא ננעל, לא נעים ולא לעיניין.
ניסיתי לפרוץ את האייפון לבד וזה לא ממש הלך, התייעצתי עם כמה חברים שמבינים באייפון והם אמרו לי שנראה להם שאין עדיין את הפריצה לאייפון בכלל…
נתקפתי בהלה וכבר לא ידעתי מה לעשות, אם אני לא מצליח לפרוץ את האייפון אני לא אקבל את האייפון 4 הנחשק (זה היה אחד התנאים)
בדקתי איזה מעבדה לפריצת אייפון ומלבד העובדה שהיא הייתה רחוקה ממני (תל אביב/רמת השרון) והבחור לא רצה להגיד לי בטלפון כמה עולה לפרוץ אייפון 3GS נותרתי שוב ללא פתרון.
בעוד אני מאבד את העשתונות ומקבל את הקריזה שהאייפון ננעל קיבלתי שיחת טלפון מפתיעה מחבר שנחלץ לעזרה וסיפר על בחור שהוא מכיר, הבחור הזה הוא ה"פורץ הנוצץ" של האייפונים, אין אייפון שהוא לא יודע לפרוץ.
הלכתי לפגוש אותו בהרצליה פיתוח וכעבור שעה וחצי האייפון נפרץ וחזר לעבוד במלוא המרץ- אחרי שהיה נראה כי המצב אבוד (על המסך הופיע רק הלוגו של התפוח ולא זז משם- נעילה רעה)
כתבתי את הפוסט הזה כג'סטה לפורץ החביב, אם מישהו מהקוראים נתקל בבעייה דומה וצריך לפרוץ את האייפון הוא יכול לדבר איתי ואני אעזור לו להגיע לבחור. דמי פריצת האייפון תעלה למעוניינים 130 ש"ח והאייפון יהיה מוכן תוך שעתיים גג (איזור הרצליה/רעננה/רמת השרון/תל אביב בלבד).

עדכון: מאחר וקיבלתי הרבה שיחות לפתיחת אייפון נעול מהחברה, הסרתי את מספר הטלפון שלי – אין לי שום כוונה לפרוץ אייפונים גנובים ולא אוכל לעזור אם האייפון נעול מהחברה.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

6 תגובות

  1. מעוניין לפרוץ 3אייפון 4 ואחד לסדר יש לו בעיית פוש רציתי לדעת כמה יעלה

  2. חחחח אני יכול לפרוץ ועם נדפק לכם האייפוד כמו שקרה אחרי הפעם הראשונה שראיתי רק את התפוח והוא לא זז
    צריך ללחוץ על לחצן השינה ולחצן הבית עד שרואים את התפוח חוזר מתישהוא ואז להפסיק ללחוץ על לחצן השינה (זה שלמעלה)ןלהמשיך על לחצן הבית את שרואים שצריך להתקין אייטונס ואז תחברו את האייפוד לאייטונס של המחשב ובמקום לשדרג תעשו ריסטור (מוחק את הסידיה והאפליקציות שהיו לכם וזה כמו חדש)
    80 ש"ח לפריצה, סתם אני לא פורץ לאף אחד אבל אני יכול להראות איך

  3. שלום מצאתי אייפון 4 והוא נעול לשיחות יש אפשרות לפרוץ אותו לשיחות ?

  4. וואי רן ממש תודה הצלת אותי גם לי זה קרה שהתפוח נתקע ולא זז עשר אתה

  5. יש לי אייפון 4s נעול ואין לי מושג איך מתעסקים עם זה אם מישהוא יכול לעזור לי משהו תודה רבה..!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ויראלי: הצעת נישואין מוגזמת

ויראלי: הצעת נישואין מוגזמת אני יודע שאתם אוהבים את השטויות האלה ומתרגשים מזה אז אני מביא את הוידאו הזה של...

סגור