כולם מסכימים שפרסום הוא דבר חשוב ביותר להגברת החשיפה ויצירת מודעות למותג בקרב קהל היעד. וכולם מסכימים שפרסום במדיות החברתיות נותן לך בזמן קצר ובתקציב קטן יחסית להגיע לכמות גדולה מאוד של גולשים פוטנציאליים. מי שקרא את הפוסט הקודם שלנו בנוגע לשיווק קצת אחר כבר הבין שאתה חייב לבדל את עצמך גם בדרך שבה אתה מפרסם את עצמך ולא רק ע”י הדגשת התועלות במוצר/שרות שלך. אם אתם באמת רוצים לקחת את הכל צעד אחד קדימה, להוציא את האנשים מהאדישות שלהם ולהכניס אתכם  לתוך המודעות שלהם אז “רדו לעם”, עזבו את המחשבים והאינטרנט, צאו מהמזגן ושימו כפכפים כי השיווק בשטח הוא דבר חם, מעורר אינטרקציה גבוהה עם קהל היעד, אי אפשר להתעלם ממנו והכי חשוב- ברגע שמישהו יראה את הגרילה שלכם בשטח, את המותג שלכם הוא כבר לא ישכח.

יש את השיטות הידועות והמשעממות של קידום מכירות ע”י דיילות שלבושות בלבוש מינמלי ומציעות לך לשתות משקה אנרגיה כלשהו או בחור שמסתובב על  segway ומחלק לך ברושור – נו באמת!! ויש את שיווק הגרילה שהוא “חתרני” יותר ובלתי צפוי, סגנון שמושך תשומת לב וסקרנות גבוהות בהרבה יותר.

שיווק גרילה משתמש ברחוב, הוא חי ברחוב ומנצל את היתרונות של הסביבה העירונית בהפצת המסר.

דוגמא מהעולם:

רשת בית קפה ניו-יורקית ה- Folgers החליטה לנצל את פתחי האדים בכבישי הרחובות על מנת לפרסם את הקפה שלהם “ולהעיר” את התושבים.

*מקור designer-daily.com

דוגמא ישראלית: שתי בעיות שהכי מציקות לתל-אבייבים הן מצוקת החניה והחום הבלתי נסבל. את ההזדמנות הזו ניצלנו כאשר החלטנו לעשות גרילה ביום חם במיוחד לחברת Parko אשר פיתחה אפליקציה שמוצאת לכם חניה בת”א.
האנשים שלנו השתלטו על חניות פנויות ברחבי העיר:

Parko

ולא הפסיקו לגרום לאנשים ברחוב להבין שחייבים בעיר הזו “צדק חנייתי”!

צדק חנייתי

ככה מוצאים חנייה בתל אביב

את כל הפעילות שבשטח חיברנו On-line למדיות החברתיות והחגיגות נמשכו אל תוך הרשת.

ככה מוצאים חנייה בתל אביב

בקיצור: תתחילו להאכיל את הגרילה שלכם, כי היא רעבה והיא לא תפסיק עד שלא יהיה אחד שידבר על המותג שלכם.

בהצלחה!

פורסם על ידי עופר אלוני

עופר אלוני, בעלים ומנכ"ל חוּצ-פַּה שיווק ופרסום חריף שמביאה מותגים לחשיפה היסטרית בכל דרך ואמצעי. כלי הנשק: קריאטיב נועז, גרילה, שיווק ויראלי, מיתוג, פרסום דיגיטל וסדנאות חימר.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
טיפים להשגת עוד עוקבים ולייקים באינסטגרם

אינסטגרם, או שהתמכרתם או שאתם בדרך להתמכר- קשה להישאר אדיש. אינסטגרם היא כנראה הרשת החברתית הכי גרפית והכי צומי שיש,...

סגור