צוללן ישראלי מחפש מימון כי הממשלה לא תומכת

שלומי גולדשטיין הוא שיאן ישראלי בענף הצלילה חופשית שהספיק בגיל 28 לשבור שני שיאים בצלילה חופשית לעומק של 72 ו 73 מטרים.

למי שלא יודע, צלילה חופשית היא למעשה צלילה שמתבצעת ללא בלון גז אלא על טהרת החמצן שנאגר בגוף, אני עדיין לא מעכל את העומק הזה.

בימים אלה נמצא גולדשטיין בהכנות לתחרות צלילה שתיערך בצרפת אשר הוא נבחר לייצג בה את ישראל. אולם, לדבריו, המדינה לא מספקת עבורו מימון מספיק ולשם כך פנה למקורות מימון אלטרנטיביים – קראוד פאנדינג.

שלומי גולדשטיין העלה פרוייקט באתר מימון ההמונים “מימונה” פרוייקט לגיוס תקציב לקראת התחרות שתיערך בניס שבצרפת והעלה סרטון חינני בו הוא מסביר בקצרה על הענף וקורא לקהל לעזור לו לייצג את ישראל בכבוד ו”לשים את דגל ישראל על המפה התת ימית”.

צפו בוידאו:

גולדשטיין רוצה לגייס 16,900 ₪ ועד כה נצברו כ-11% בלבד לטובת הפרוייקט. אולם נותרו עוד כ-40 ימים אז עוד לא מאוחר.

אפשרויות המימון הן רבות ושלומי מבטיח תמורה עבור המימון שלו למשקיעים, מ שישקיע יוכל לקבל תמורות החל מגלויית תודה אישית וממשיך לסדנאות צלילה בהנחייתו, ציוד צלילה ואף חסות על חליפת הצלילה שתוצג לעיני הצופים בתחרות הבינלאומית עתירת הרייטינג – התמורות בהתאם להשקעה החל מ-20 ₪ וכלה ב-20,000 ₪

הסיפור של שלומי הוא בעיניי קצת שמח וקצת עצוב ומשקף נאמנה את המתרחש במדינה שלנו: מצד אחד ספורטאי מוכשר שנאלץ להשיג מימון עצמי לתחרות כי הממסד מחורבן ומצד שני יוזמות ישראליות מבורכות כמו מימונה מאפשרות לו לגייס את הכספים הנדרשים ולא לוותר על התחרות והחלום.

האם שלומי גולדשטיין ישיג את המימון הנדרש בתוך 40 ימים? על השאלה הזו אתם יכולים לענות ולהשפיע בעצמכם!

—>השקיעו בשלומי גולדשטיין<

 

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments