לולהפאלוזה בישראל, האמנם?

לולהפאלוזה בישראל 2013!!!

בימים האחרונים יש דיבור על כך שלולפלוזה ייערך בישראל בקיץ 2013, החלטתי לעשות קצת סדר בדברים ולסדר לכם ולעצמי את הראש – כולל היתכנות, מיקומים, מחירי כרטיסים ללולהפלוזה, ליין אפ ועדכונים (כל זאת תוכלו לראות בקטגוריה שפתחתי לטובת העניין: לולפאלוזה 2013)

נתחיל מהרקע וההיסטוריה:

משמעות המילה לולהפלוזה היא: משהו, מישהו או אירוע חריג ויוצא מגדר הרגיל. כמו כן, המשמעות יכולה להיות פשוט סוכריה ענקית על מקל…

היסטוריה (בקצרה): פסטיבל המוזיקה המפורסם נוסד לפני קצת יותר מ-20 שנה (1991) על ידי סולן להקת ג’יינז אדיקשן פרי פארל כמסע פרידה עבור להקתו.  משם עבר הפסטיבל מספר גלגולים ועליות ומורדות וכיום הוא הפסטיבל השלישי בגודלו המתקיים ברחבי העולם. הייחודיות שלו גלומה בהבאתו סגנונות מוזיקליים שונים תחת מטרייה אחת וכן פתיחותו לפעילויות הפורצות את עולם המוזיקה כגון מיצגים תרבותיים, טכנולוגיים ואף תנועות להעלאת מודעות חברתית-סביבתית. הרעיון המקורי של הפסטיבל הוא הרחבת הספקטרום המוזיקלי של הקהל תוך שילוב להקות מוכרות יותר ומוכרות פחות. הפסטיבל מושפע מפסטיבלים דומים שנערכו ונערכים בעולם סטייל וודסטוק האגדי ופסטיבל רוסקילדה מדנמרק. הפסטיבל פרץ את גבולות ארה”ב וקנדה רק בשנים האחרונות הוא התחיל להתקיים בצ’ילה וברזיל כעת גם ישראל נכנסת לרשימה (הידד!)

הווה:

הפסטיבל התקיים בשיקגו השבוע וניתן להתרשם מתהכנים שלו בערוץ היוטיוב, באינסטגרם, בפייסבוק או בטוויטר.
בין המופיעים: רד הוט, דה בלאק קיז, בלאק סבאת’, ג’ק ווייט, ג’אסטיס, אביצ’י, סיגורוס, פרנץ פרדיננד, פאן, מייק סנואו, בי או בי ועוד ועוד.

עתיד:

אתמול הוכרז במסיבת עיתונאים כי NMC יונייטד ופלאג הפקות יפיקו את הפסטיבל בישראל כעת חיה באוגוסט 2013 בפארק הירקון בתל אביב. הליין אפ טרם פורסם.
ניתן יהיה להתעדכן פה בוואללה אישי או באתר הרשמי הישראלי או בעמוד הפייסבוק הייעודי.

צפו בוידאו בו מספר פרי פארל על הבחירה בישראל כיעד הבא שלו:

מילה של אסי אייס:

האם פסטיבל לולפלוזה באמת ייצא לפועל בישראל? כולי תקווה וכוונה לקחת חלק בהופעות ואני אשמח לשלם ממיטב כספי על מנת לצפות בהופעות המשובחות שהפסטיבל הזה יודע להביא. אבל, וזה אבל גדול, אני לא שוכח שאנחנו חיים בארץ הקודש וה”יהיה בסדר” כמו כן מדובר בשנת בחירות שתתקיים בצל “האיום האיראני” כך שאני מנסה להתאפק ולא לשמוח יתר על המידה  כי האופרציה הזו מורכבת מאוד וזה נשמע לי קצת יותר מדיי טוב מכדי להיות אמיתי. אני רק אומר…

בשביל לא לסיים את הפוסט בנימה פסימית כזו אני אזכיר שאני מתכוון ללוות את ההתפתחויות בהפקה ואת התהליך כמו כן, אם יתאפשר – אערוך פעילויות נושאות פרסים שבהן אגריל כרטיסים כמו שוואללה אישי יודע לעשות.

כמה יעלה כרטיס ללולפלוזה: בקרוב

מי יופיע בלולהפלוזה: בקרוב

בינתיים בשביל לפתוח לכם את התיאבון:

הופעה נדירה של ליידי גאגא בלולפלוזה 2010-

>>הירשמו לניוזלטר לקבלת עדכונים שוטפים!!<<

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments