חיים רק פעם אחת- תחרות צילומים נחשבת שכדאי לכם להכיר

האתר see.me הוא אתר/מגזין/בקרוב אפליקציה אמנותי ויצירתי המזמין אמנים, מעצבים, צלמים ומוזיקאים להציג את כשרונם ואמנותם וליצור קשר ולקבל השראה מאנשים כמוהם, מעין רשת חברתית של אמנים וצרכני אמנות.

הסיבה שאני מספר לכם על האתר, היא תחרות הצילום שהוא מקיים בימים אלה.
התחרות, המכונה One life, היא תחרות בינלאומית שמאפשרת לאמנים מכל העולם להציג את השקפת עולמם מתוך הקהילות של הצלמים, אהבות, טיולים וכל דבר שמייצג את עולמם ונסיונם.

בין האמנים מוצעים פרסים בשווי של 75,000$ וכמובן חשיפה בינלאומית שפורצת את גבולות האתר ומגיעה לתערוכות בניו יורק ובמגזיני תרבות ואמנות (התערוכה בחסות המגזין Artists Wanted ו   PDN )

סיבה נוספת שאני מספר לכם עליה היא שאם אתם אמנים, כדאי לכם להשתתף בפלטפורמה הזו  שכן היא טומנת, לפי דעתי, הזדמנויות רבות בחובה ופונה לקהל היעד הנכון (בין שופטי התחרות עורכי תמונות של ה esquire, people ועוד).

אבל הסיבה העיקרית שאני מספר לכם על התחרות היא שאני רוצה לעזור לחבר ותיק לקדם את האמנות שלו.

גיא פיטשון הוא צלם מוכשר ביותר שמרבית עיסוקו היא בצילומי אקסטרים ואמנות רחוב. ב-One life מציג פיטשון קולקציה בשם “נעורים מבוזבזים”, קולקציה נוגעת ללב של סקייטרים צעירים ברגעים סמי אינטימיים שאת המשמעות שלהם, מה לעשות, אי אפשר לתאר במילים וצריך לתת לתמונות לדבר. חבר מוכשר כבר אמרתי?

אתם מוזמנים לעצור רגע ממה שאתם עושים ולהתרשם מהתמונות המהפנטות של גיא פיטשון בתחרות הנחשקת ולקדם אמנות תל אביבית אותנטית ומיוחדת.

>>>עשו Collect לפיטשון<<<

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

תגיות:

להגיב זה מזניב

comments