קראוד פאנדינג: קוביית אינסטגרם

האמת שזה היה מתבקש…

קוביית האינסטגרם היא פיתוח טכנולוגי שמאפשר להציג את תמונות האינסגטרם של החברים והנעקבים שלכם במכשיר ייעודי. כמו המסגרות הדיגיטליות המסורתיות שאנחנו מכירים רק עם פי אלף סטייל ושבמקום לשים תמונות בזיכרון הוא ימשוך את התמונות מחשבון האינסטגרם שלכם דרך הרשת האלחוטית.

המפתחים של המכונה החדשה, חברת D2m, מגדירים את האינסטה-קיוב כ"קנבס חי", היא מאפשרת למשוך את התמונות בגודל הגדול פי 3 מהתצוגה בסמארטפון. המכשיר נייד וניתן לנשיאה לכל מקום ומאפשר הנאה בכל מקום בו יונח.

ה- InstaCube נראה כמו מכשיר קל ופשוט לתפעול. לאחר התממשקות קלה לרשת האלחוטית וכניסה לאפליקציה אפשר להתחיל להנות. המסך הוא מסך מגע המאפשר דפדוף בתמונות. בחלק העליון של המכשיר ממוקמים שלושה כפתורים – הפעלה, שינוי תצוגה לתמונה אחת או מספר תמונות וכפתור לב להראות את אהבתכם לתמונות.

הפרוייקט נמצא כעת בשלבי פיתוח וגיוס מימון באתר מימון ההמונים קיקסטארטר וניתן לתמוך בו באמצעות השקעת סכומי כסף שונים שמאפשרים, בין היתר, לרכוש את המכשיר במחירי היכרות.

סכום הסף אותו הגדירו יזמי הפרוייקט עומד על 250 אלף דולר שמתוכם גוייסו, נכון לרגעי כתיבת שורה זו: 156,609$. נשארו להם 30 יום ואני מאמין ומקווה שהם יצליחו.

צפו בסרטון ותגידו מה דעתכם והאם הייתם קונים צעצוע כזה:

instacube

להשקעה באינסטה-קיוב<<<<

תודה לנמרוד על הטיפ

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
פראי אדם – סרט חדש של אוליבר סטון

הבקרוב הזה נראה עצבני משהו משהו! סרט חדש של אוליבר סטון (רוצחים מלידה) מגולל את סיפורם של שלישיית מגדלי מריחואנה...

סגור