לתרום לילדים זה משחק ילדים

אם יש מרתון שחשוב לדעת עליו ושאתם צריכים להכיר זה רק המרתון של "הצוות להגנה על העולם". כן, אתם צריכים להכיר את Earth Defense Force Marathon  – For the Kids

אתם בטח שואלים: "מה זה ולמה אנחנו צריכים להכיר אותו?" או שלא, אבל אני בכל זאת אסביר

המרתון הנ"ל הוא למעשה סשן של 24 שעות רצופות שמקיימים שישה גיימרים למטרות גיוס כספים לארגון הצדקה Child’s Play. במהלך המרתון ישחקו הגיימרים בשני משחקי האקס בוקס 360: Earth Defense Force 2017 ומשחק ההמשך שלו Earth Defense Force: Insect Armageddon.

האירוע הוירטואלי יתקיים בעוד שבוע מהיום (31 באוגוסט עד הראשון בספטמבר) וישודר כאן.

מארגני היוזמה הם קבוצת חברים, רובם גיימרים, חלקם אושיות רשת: ‫יותם ברנז, נטלי פדון, אריאל אנג'ל, נאור גליקפלד, מורן בר, ארז רונן, עדי בודרהם, פשה קגן, ליאור פרייליך וענבר אמיר. שהחליטו שהם רוצים לעשות משהו טוב לילדים. זהו פרוייקט עצמאי לחלוטין שכולו צדקה – החברים לא רואים כסף ו"אפילו לא נוגעים בכספי התרומות", כל ההכנסות מועברות ישירות לארגון Childs Play.

אחת הסיבות העיקריות שבגללה/בזכותה מקיימם המארגנים את האירוע היא לזרז את בתי החולים בארץ להכיר בארגון הצדקה Childs Play ולהיעזר בשירותיו.

ארגון הצדקה צ'יילדז פליי הוא ארגון צדקה אמריקאי שהוקם על ידי גיימרים שרצו לתת חזרה לקהילה ומטרתו, בין היתר, הייתה להראות לעולם שגיימרים אינם אנטיפטים מתבודדים אלא בני אדם רגילים שיכולים לפעול למען מטרה טובה. הארגון עוסק בגיוס כספים שמטרתם לתרום לבתי חולים לילדים צעצועים ומשחקי וידאו – עדויות שנתקבלו מבתי חולים מאז החל הארגון את פעולתו מראות שילדים שיכולים לשחק במשחקי וידאו בזמן האישפוז סובלים פחות מדיכאונות ואפילו נזקקים לפחות משככי כאבים.

במהלך המרתון יוכלו התורמים להעלות אתגרים לשחקנים ויתקיימו גם מכירות פומביות של משחקים, ספרים, קומיקס ועוד. אתם מוזמנים לבקר ולהשתתף.
וואללה אישי מוריד את הכובע בפני מארגני היוזמה הזו ומעודד את הגיימרים האלטרואיסטים, וכמובן גם אתכם…לתרום!

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
jelly belly video
מותק של קליפ [באנימציית סוכריות ג'לי]

הקליפ שאתם הולכים לראות הוא מדהים,  הפקתו ערכה שנתיים והוא מכיל אנימצית רקע שהוכנה מכ-288,000 סוכריות ג'לי בלי (ובחסותם). הזמרת...

סגור