לוח שנה פייסבוקי מתנה מוואללה אישי

זה שפייסבוק עוזרת לך לזכור ימי הולדת זו כבר עובדה מוחלטת, אבל מי עם מי שאין לו פייסבוק (עוד יש כאלה)? ומה אם אתה לא ליד המחשב? או! בשביל זה פיתחו בפיק-א-בוק את אפליקציית לוח השנה שתעביר את הנתונים שלך מפייסבוק ללוח שנה פיזי מעוצב ומקורי.

נבחרתי מבין מספר בלוגרים לבדוק את השימושיות של האפליקציה ואת חוויית המשתמש וזה אומר שחלקכם יוכלו בעקבות כך לקבל לוח שנה פייסבוקי שכזה על חשבון הבית – תמשיכו לקרוא, פרטים בסוף.

האפליקציה:

הגעתי לעמוד הנחיתה הזה ויצאתי לדרך

   בחרתי את לוח השנה השולחני למרות שיש בו מספר תמונות קטן יותר, לי יש דדלייין.

לאחר טעינה קצרה הועברתי לדף המבקש להוסיף את חבריי שאני רוצה שיום הולדתם יופיע בלוח השנה יחד עם תמונתם. קצת קשה לבחור אותם אחד אחד אבל אולי זה המחיר שיש לכם הרבה אנשים חשובים וקרובים בחיים…דבר נוסף ששמתי לב אליו הוא שאפשר רק אירוע אחד ביום, העברתי את הבאג הזה לפיק א בוק ומונולית, מפתחי האפליקציה, וזה ייבחן (עדכון: לא באג, רק אירוע אחד ביום).

מלבד ימי הולדת ניתן גם להוסיף באופן ידני אירועים פרטיים ככל העולה על רוחכם.

לאחר שבחרתי את האירועים עברתי למסך הבא, מסך העיצוב.

במסך העיצוב ניתן להשתעשע עם התמונות מהאלבומים שלכם בפייסבוק או להעלות תמונות מהמחשב. חשוב!! בבחירת העיצוב, האפליקציה תבחר עבורכם תמונות באופן אקראי אם לא תלחצו על מפתח הברגים הקטן בפינה השמאלית ותלחצו על הפלוס שיופיע במרכז הריבוע הלבן -> בחירת תמונה חדשה (בתמונות)

כך תידרשו לעשות על כל חודש שתרצו להוסיף תמונה שלא נבחרה אקראית.

המלצה שלי- בחרו עיצוב בעמוד הראשון ואל תגעו בסוג העיצוב בעמודים הבאים! אצלי זה בלבל קצת את האפליקציה והאריך את הזמן של עריכת לוח השנה.

סך הכל מדובר ברעיון מגניב לראש השנה אם אתם מחפשים להביא מתנה אישית ופרקטית למישהו שאתם אוהבים או רוצים לעצב לעצמכם לוח שנה מקורי בעיצוב אישי.

ועכשיו ל- Giveaways.

על מנת לזכות בלוח שנה מפיק א בוק (מתנת וואללה אישי) כל שעליכם לעשות הוא לשתף את הפוסט הזה ולכתוב בתגובות הפייסבוק שפה למטה: “שיתפתי”. שלושה מהמגיבים ששיתפו יקבלו קוד קופון להזמנת לוח שנה בעיצוב אישי חינם (לא כולל משלוח אבל יש איסוף עצמי חינם מחיפה או רמת החייל)

שתפו והגיבו!

לאפליקציית פיק א בוק

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments