פרק ב' בו אני ממשיך ללוות את פרוייקט גיוס הכספים לטובת שיפור האתר עבורכם ועבורי (ראו פרק א').

אנחנו כבר שלושה ימים בתוך הקמפיין ועד כה גוייסו 1,736 ₪ מתוך 21,000 השקלים שקבעתי כיעד אופטימי.מאחר ורבים לא יודעים וחלקכם שואלים, אני מודיע שאת המודעות אני אוריד בכל מקרה בתום שלושת החודשים, גם אם לא אגיע ליעד. למה?

  1. כי אחרי שאמרתי כמה אני חושב שהמודעות מעצבנות, ובעיקר הפופאפים, ומאחר ואני מאמין בכך, יהיה לי קשה להשאיר אותן בידיעה שזה מספק לכם שירות לא טוב.
  2. זהו חלק מהעיקרון של גיוס המון מסוג "גמיש" שבו אני אקבל את הסכום גם אם לא אגיע ליעד.
  3. הסיבה שבחרתי בגיוס גמיש הוא בין היתר לתת את התמורות שאני מציע – סטיקרים, טישרטים, בובות צ'אק נוריס ועוד. אני חושב שהקהל של וואללה אישי יעריך אותן ואני לא רוצה להתנות אותן או להחזיק אותן בנות ערובה.

בין האנשים שהשקיעו בוואללה אישי עד כה: חברים ומשפחה, כמובן, האנשים שאתה יודע שיהיו שם כשאתה צריך אותם. בנוסף, בלוגרים/קולגות שיודעים לפרגן: מיקי חסלבסקי מ"המכבסה", גל מור מ"חורים ברשת", דני גל מבעלי ההאב, עופר אלוני בעלים של משרד הגרילה חוצ-פה, אורי יריב – האיש שהביא את "אמנות חופשית ביום שישי" לארץ, מור זלוף –ממציא המשחק "זלוף" ועוד אנשים טובים שאספר לכם עליהם בפרק הבא.

כמו כן בפרק הבא, ארד יותר לפרטים מה אעשה עם הכסף ומה הולך להיות בוואללה אישי בעתיד. הישארו מעודכנים וכמובן אתם מוזמנים להשקיע – גם השקעה של 15 ₪ אומרת הרבה עבורי אז תרגישו חופשי להיכנס למימונה ולהיות חלק מחבורת וואללה אישי המורכבת מאנשי חזון מובחרים.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

2 תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ניפגש ברבנות: הצעת נישואין קריפית וסרט חתונה מושקע

הרגשתי שאת הצעת הנישואין הקריפית שתראו, חייבים לאזן עם משהו יותר שפוי ויצירתי לכן יצא מעולה שבהפרש של מספר ימים...

סגור