מה אתה שומע?

הבלוג מה אתה שומע (matasho100) בנוי על רעיון מדליק ופשוט- “נאום המעלית”, שכל סטארטאפיסט מתחיל מכיר, ונותן לו טוויסט מוזיקלי: ” תארו לכם שאתם מחכים למעלית, כשהדלת נפתחת אתם רואים מולכם המומים את הזמר האהוב עליכם. יש לכם 3 שניות עד שהדלת תסגר לשאול אותו – היי מה ת’שומע? לו יש 2 שניות לחשוב ולהגיב מה הוא שומע. כאן ננסה להביא לכם את מה שהאומנים האהובים עלינו שומעים כשיש להם שניה לחשוב על זה”.

הפרוייקט הוקם על ידי זאביק פשלי שרצה להרחיב את הספקטרום המוזיקלי שלו, מתוך תשוקתו למוזיקה והיותו גיטריסט. כמו כן, זאביק גם מציין בבלוג שהוא מושבניק, בלוגר ובוגר תואר ראשון לתקשורת.

כל פוסט מכיל תיאור קצרצר על האמן וסרטון יוטיוב של האמנים שהוא מאזין להם וסרטון שלו עצמו.
במהלך התקופה שהבלוג רץ התארחו בו אמנים מקצוות הקשת המוזיקלית הישראלית החל מזמרים כמו ערן צור, אברהם טל, טל פרידמן ולהקות מהפנתיאון שלל המוזיקה הישראלית כמו איפה הילד דרך שדרני רדיו ומבקרי מוזיקה וכלה בלהקות עלומות, איזוטריות והיפסטריות כמו רמלה, קוף סנאי (??) ותעני אסתר.

כל פוסט מסתיים בכמה מילות תודה לאמן או למי שחיבר בין זאביק לאמן.
באופן אישי, מאוד אהבתי את הרעיון והביצוע, כיף לגלות פרוייקטים כאלה בישראל שעושים שימוש נכון ברעיון טוב, מוזיקה ואינטרנט.
אני ממליץ לכם לבקר ולהצטרף ב“מה אתה שומע?” וכמובן שיש גם עמוד פייסבוק לבלוג המקורי והחביב הזה. תהנו!

matasho100
matasho100

 

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
עמלת שחרור על חבילות המגיעות מחו”ל = גזירה אכזרית

החל מסוף אוקטובר מתנהל מאבק כנגד עמלת שחרור שרשות הדואר/דואר ישראל החליטה להמציא על מנת לעשוק את לקוחותיה. הגזרה החדשה...

סגור