מה זה FOURSQUARE?

ובכן, אני מניח שרובכם עדיין לא מכירים את האפליקציה foursquare מאחר והיא עוד חדשה. וכמו הרבה דברים טובים לוקח לה זמן להיקלט בישראל.

foursquare app from the big apple to apple iphoneובכן, במקום להסתלבט עליכם, אני אנסה להסביר עליה קצת יותר ולערוך היכרות כמו שצריך עם האפליקציה החביבה הזו.
ראשית, ואני אצטט את חברי לספסל הלימודים עומר מילויצקי, FOURSQUARE היא רשת חברתית לוהטת ופופלארית במיוחד אשר מגיעה מניו יורק והחלה דרכה במשרדים קטנים בעיר, מהר מאוד צברה הרשת תאוצה ואספה לה בדרך אוהדים נלהבים רבים.

אוקיי, אבל מה זה FourSquare?

אני אוהב לענות שFourSquare  זה משחק בחיים האמיתיים.

למה אני מתכוון? האפליקציה היא אפליקציית סלולאר, סמארטפונים בעיקר, שמאפשרת למשתמשיה לעדכן בכל רגע נתון היכן הם נמצאים. והעדכון יועבר לחבריהם הרשומים.

בנוסף לכך קיימת האפשרות להציע טיפ על כל מקום בו עדכנתם (עשיתם צ'ק אין לפי ז'רגון האפליקציה) או לכתוב מה "צריך לעשות" במקום הספציפי (כמובן שרבים משתמשים גם בכדי לכתוב מה לא לעשות. לדוגמה: איזה מנה לא להזמין במסעדה)

האלמנט המשחקי נכנס לתפקיד כאשר המשתמש ב FOURSQUARE מקבל דירוג עבור כמה שיותר צ'ק-אינז ואם הוא עדכן את המספר הרב של הפעמים במקום מסויים הוא מקבל מעמד של "ראש העיר"- כבוד!

בין החברים קיימת גם כן מערכת נתונים ודרוגים ונוצרת תחרות קטנה לגבי מי ראש העיר בהכי הרבה מקומות ומי מדורג יותר גבוה באפליקציה.

למשתמשי טוויטר ופייסבוק יש אפשרות לאתר דרך פורסקוור את חבריהם ולצרפם בקלות בנוסף יש אפשרות לעדכן את שורת הסטטוס היישר מהמכשיר הנייד.

יש אפשרויות מעניינות לבצע פעולות שיווקיות באמצעות האפליקציה אבל על כך אני אפנה אותכם לאתר redefine בו תקבלו הסבר מקיף ורעיונות לשימושים שיווקיים מעניינים.

לא לפרנואידים

אני באופן אישי מאוד נהנה מהאפליקציה ואני נאלץ להודות שהיא מכניסה קצת צבע ועיניין בחיים. צריך להוסיף ולציין כי האפליקציה לא מיועדת לפרנואידים למיניהם (יכול להיות גם אנשים שפשוט קנאים לפרטיותם) אבל לאקסיבהיציוניסטים ולאנשים פחות לחוצים היא בהחלט ראויה ותסב הנאה, אחרת לא הייתי מספר לכם עליה…

לינק ל Foursquare.com

שבוע טוב

פורסם על ידי ויק גילברט

מעורכי "אני לקבל יכול פלאפל". "אני לא טמבל, אבל אני משתדל לגרום לכולם לחשוב שאני כן"

הצטרף לדיון

4 תגובות

  1. אסי! ראשית תודה על הלינק והפרגון! מזל טוב על הבלוג, אם מישהו צריך לכתוב בלוג זה אתה! מצפה לפוסטים חדשים ובטוח שכל אחד יהיה איכותי יותר מהקודם! חייבים להיפגש לצהריים ולעדכן בפורסקוור ביחד!

  2. ממש גן עדן לגנבים: רואים שאתם לא בבית ובאים לגנוב

  3. אני דורון בלזר האמתי, ואני לא כתבתי את התגובה הזאת שעל שמי משנת 2011.
    בזמן הזה, הדברים האלו בכלל לא עניינו אותי – כי בשנה הזו הייתי עסוק בלטפל באשתי שגססה מסרטן, ונפטרה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *