האדם שלא הסתפר במשך 70 שנים

Nguyen Van Chien בן ה85 מויאטנם, לא הסתפר מאז שנתו האחרונה בתיכון, לפני 70 שנים. כתוצאה מכך, השיער שלו צמך לאורך של 4 מטרים ושוקל מעל 2 קילוגרמים.

גם בתור נער, אהב Nguyen להאריך את שיערו. הוא היה קולע את שיערו ל"גולגול" בכדי שלא יפריע לו בפעילויות היומיום, אך כאשר היה בשנתו האחרונה בתיכון, מוריו המליצו לו להסתפר. הוא לקח את עצתם בחיוב, אך לאחר שהסתפר, החל לחוש כאבים עזים שאף תרופה לא הצליחה לרפא. לפני שהסתפר לא היו לו בעיות בריאותיות – אפילו לא שפעת. תובנה זו הובילה אותו להחלטה שלא יסתפר לעולם. מאז עברו 70 שנים, וכעת "זנב הדרקון", כפי שהוא קורא לו, נמדד באורך של 4 מטרים ושוקל מעל 2 קילוגרמים.

האדם שלא הסתפר במשך 70 שנים

למרות שNguyen נחוש שלא להסתפר, הוא מספר כי ההחלטה הזו גרמה לאי-נוחויות במשך השנים. בעוד ש"זנב הדרקון" גדל, שטיפתו הפכה לבעיה בגלל שלקח זמן רב לייבש את השיער וזה לווה בכאבי ראש, התקררויות וסחרחורות – אז הוא החליט שיפסיק לשטוף אותו. כתוצאה מכך, ב30 השנים האחרונות הבודהיסט הויאטנמי לא שטף את שיערו. במקום זאת, הוא נאבק בגירוד בקרקרפת. כטיפול, הוא מורח על ראשו שמן ושוטף את השמן בזהירות, כך שהצמה הארוכה לא תירטב.  הוא מספר גם שמשקלו של השיער מקשה עליו לנוע ממקום למקום ולעבוד בגינה, אך כל זאת לא ישבור אותו להסתפר.

האדם שלא הסתפר במשך 70 שנים

אך השיער אינו הדבר היחידי שהופך את האדון הויאטמני לאדם כה מיוחד. בגיל 85, לNguyen יש בריאות טובה והוא מסוגל לקרוא ולהשחיל חוט בתוך מחט מבלי להשתמש במשקפיים. הוא גם מסוגל לבצע משימות מפרכות כמו לחטוב עצים ולעבוד בגינת הירק שלו. הקרדיט לסוד הבריאות הולך לרוב לעובדה שהוא לא מסתפר, כאשר אחרים טוענים שזה תפריט המורכב מירקות ופירות בלבד או אפילו העובדה שהוא אוכל ארוחה אחת ביום – בצהריים. מה שזה לא יהיה, הבחור הזה עושה את זה נכון.

(דרך Oddity Central)

פורסם על ידי ויק גילברט

מעורכי "אני לקבל יכול פלאפל". "אני לא טמבל, אבל אני משתדל לגרום לכולם לחשוב שאני כן"

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *