ספונטנים? טוסו לחול בזול!

יותר ויותר אנשים מדברים על האפליקציה הזו בזמן האחרון ונראה לי שזה הזמן לשתף גם אתכם שתהיו בעניינים.

אם אתם בקטע של לברוח מהארץ או סתם כורעים תחת יוקר המחייה ומחפשים כרטיס יציאה זול מפה תכירו את חוליו. חוליו היא אפליקציית אייפון שמתיימרת לספק לכם מחירי טיסה של הרגע האחרון לטיסות שנותרו לא מאוכלסות ויוצאות בשעות הקרובות או יום למחרת.

האפליקציה נולדה, לדברי בעליה, גיורא מנדל ודדי רשתי, בשיחת סלון בה דובר על "הרצון העז לטוס לחו"ל במחירים שפויים ועל עצם המצאותם של כרטיסים לא מנוצלים בכל טיסה".

אפליקציית חוליו פועלת רק בין השעות 10 בערב עד 10 בבוקר מדי יום, הסיבה לכך נעוצה בהסכמים עם ספקים ומתוך רצון לוודא שהמקומות הפנויים לא ניתנים למכירה ב"דרכים המקובלות" לדברי המפתחים.

חוליו מאפשרת לקבל התראות PUSH  ליעדים שתבחרו ותגדירו באיזור האישי, אין אפשרות לחפש טיסות, שכן האלמנט הספונטני וחוסר הוודאות משחק תפקיד הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה שיווקית – ההנחה היא שמדובר בקנייה אימפולסיבית.

חוליו שומרת על סודיות של טיסותיה ומפרסמת אותה, כאמור, החל מהשעה 22:00 בכל יום ומאפשרת רכישה של הכרטיס דרך האפליקציה באופן שיאפשר לכם לשלם (פייפל או אשראי) ולהגיע לשדה התעופה – שם כבר יחכו לכם הכרטיסים.

האפליקציה טרייה ובאוויר קצת יותר מחודש, מה שאומר שעדיין יש לאן להתקדם ואתם עלולים להתקל בקריסות. יחד עם זאת, האפליקציה צוברת פופולאריות וטומנת הבטחה להשתפר. אחד הפיצ'רים היותר מתבקשים הוא הצגת היסטוריה של עסקאות שנעשו לקבלת האינדיקציה ורכישת האמון (ישראלים חשדנים, אתם יודעים). אולם כרגע ניתן לקבל את האינפורמציה הזו בעמוד הפיסבוק של חוליו.

טרם יצא לי לטוס ולברוח מהארץ באמצעות Hulyo אז אם יש לכם ניסיון עם האפליקציה ברמת קניית כרטיס אתם מוזמנים לספר על כך בתגובות.
הורידו את Hulyo חינם. 

השקיעו בוואללה אישי!

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
דילמה? תשאלו אנשים

אתר ישראלי חדש שצריך להכיר הוא האתר AskPeople. שהקים חייל בן 20 מהקריות שמטעמי צבא ביקש להשאר אנונימי. ואם כבר...

סגור