נגמר הבית ז!נ!ת… גוגל מפסיקה לחלק שוברי פרסום חינם

בתזמון קצת תמוה, עיצומו של יום כיפור, קיבלתי מייל מגוגל, מאחר ואני חבר בתכנית השגרירים המצויינת שלה.
במייל נמסר שמהיום אוכל להציע ללקוחותיי שוברים של 300 ₪ רק ללקוחות שיוציאו 100 ₪ בחשבון האדוורדס שלהם. עד היום המצב היה שניתן לחלק שוברים חופשי לכל דורש (בהתאם לתנאי השימוש) אך הם לא היו מותנים בהוצאה ראשונית ולא נתבצעה אכיפה למי שלא ימשיך את הפעילות.

במלים אחרות, החל מהיום (25.9.12) על מנת לקבל שובר לפרסום בגוגל תצטרכו להחזיק בחשבון שהוציא 100 ש”ח בשביל לקבל 300 ₪ קרדיט במקום 200 ₪ שהיו ניתנים באופן אוטומטי עד היום.

בתור שגריר גאה של גוגל, שנהנה מימי העיון המושקעים שהם מקיימים ואף הוציאו אותי לקורס אימון בתות, אני טוען שלדעתי גוגל עושה פה מהלך נכון ששומר על ההגינות והיוקרה של חברת האינטרנט הגדולה בעולם.

למרות שאני עלול להישמע קצת חנון אני אסתכן ואומר ששוברי הפרסום של גוגל במתכונתם הישנה היו נתונים לניצול לרעה של המשתמשים. למרות שיהיו רבים שיגידו כי היה מדובר רק ב”מנה ראשונה חינם” ואח”כ אתה מתמכר, אני מאמין כי גוגל צריכים להגן על עצמם שלא ייקחו מהם מדיה במרמה וכי למרות שטענתם לרפורמה: “אנחנו מאמינים שעסקים שישקיעו בקמפיין ה-AdWords שלהם, סביר יותר שיצליחו בשיווק אונליין בעזרתך המקצועית”, נשמעת קצת מאולצת, יש בה טעם רב.

אם אתם פותחים חשבון חדש ואתם רציניים אתם יכולים ליצור איתי קשר ואשמח לתת לכם שובר של 300 ₪ לפרסום בגוגל, בתנאי שתפרסמו ב 100 ₪  😆

שובר פרסום לגוגל

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments