פסטיבל אייקון 2012- ההיילייטים

פסטיבל אייקון 2012- ההיילייטים

אם אתם הארד קור גיקס (או סתם בתולים) והגעתם לפוסט הזה בשביל לקרוא על ההרצאות של פסטיבל אייקון והתכנים שהועברו בחדרי חדרים שם צר לי לאכזבכם, לא תמצאו את זה פה…

בפוסט הזה אני אתאר את חוויית אייקון 2012 מהזווית שלי שאפשר להגדיר אותה כגיקית-ערסית ובסך הכל הגעתי לשם בשביל האווירה המחשמלת והפנטסטית, הצחוקים, החוויה והסטימפאנק.(אם אתם מחפשים פוסט שיותר מתייחס לתוכן הפאנלים נסו את זה שכתבה ורד טוכטרמן).

התחלתי בערב LOLZ שהנחה אלון נהרי השלישי ואירח סטנדאפיסטים מקצועיים או חובבים ביניהם עידו קינן, מתן בלומנטל, עידן רבינוביץ’, איתמר קרביאן, דניאל בוקס, ניב מג’ר, אלון גור אריה, ליאור אמסטרדמסקי וגל דודו ורד. אתם מוזמנים להנות מהקטעים של כולם כאן.
בינתיים, צפו בקטע של ניב מג’ר שהכי הצחיק אותי באופן אישי:

ערב ה-LOLZ התחיל ב- 00:45 נמשך עד 2:00 בלילה והיה אחד מערבי הסטנדאפ המצחיקים שביקרתי בהם.

חתונה בכנסיית מפלצת  ספגטי המעופפת

היילייט מצחיק נוסף היה חתונה המונית של כנסיית מפלצת הספגטי המעופפת בה לקחו חלק גם זוג חבריי מילנה ורועי, הטקס התבצע בצהרי יום שישי ברחבת הסינמטק וכלל 7 זוגות שבאו בברית הנישואין במסורת הספגטי.

צפו בסרט חתונת הספגטי של מילנה ורועי:

מזל טוב!!!

מעבר לכך, מי שבאמת עשה את הפסטיבל הם האורחים והגיקים האמיתיים שטרחו, התחפשו (cosplay) ותרמו לאווירה במסירותם הגיקית והמגניבה- מוזמנים לדפדף בגלריה:

תמונות נוספות מאייקון אפשר לראות באלבום הפייסבוק.

למי שהגיע עד לכאן ואין לו מושג מה זה בכלל פסטיבל אייקון, אז בכמה משפטים (שימו לב שיש הפרדה פוליטית בין אייקון תגליות לאייקון TLV אני לא נכנס לזה):

אייקון תגליות הוא פסטיבל למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, הפסטיבל מאורגן על ידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה והעמותה למשחקי תפקידים בישראל, ובשיתוף עם קהילת טולקין הישראלית, אמא”י – ארגון מנגה ואנימה ישראל, וקהילות נוספות.

בסמוך לפסטיבל אייקון תגליות מתקיים גם פסטיבל אייקון TLV שהוא מאוד דומה אך הוא ממותג כפסטיבל בינלאומי למדע בדיוני, דמיון והעתיד.

פסטיבל זה כולל הקרנות סרטים, מפגשים עם אורחים מחו”ל ועם יוצרי קולנוע וסופרים ישראליים, ערבי עיון העוסקים במפגש בין מדע, חברה ועתיד, אי-כנס בנושא הסינגולריות הטכנולוגית, מופעים, תערוכה ועוד. אייקון TLV מאורגן ע”י העמותה ליצירה פנטסטית וספקולטיבית בישראל בשיתוף סינמטק ת”א.

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments