קראוד פאנדינג: הצטרפו למוסד

מי רוצה להצטרף למוסד?

בימים אלה רץ בקיקסטארטר פרוייקט מימון ישראלי חדש ומגניב. הגיוס נועד לפתח אפליציית משחק לסמארטפון המדמה משימות של סוכן מוסד.

המשחק שיפותח יבוסס טכנולוגיות מבוססות מיקום ומבטיח חוויית משחק ממכרת, מרגשת שאמורה לספק את חלומותיו של כל ילד (וילדה?) שאי פעם רצו להיות ג'יימס בונד או לפחות אוסטין פאוורס. הייתי אומר שדי מתבקש שמשחק כזה יפותח בישראל, לא?

קצת על המשחק מעמוד הקיקסטארטר:

"המוסד" מתחיל בחדר מלחמה הממוקם בבונקר בו תפגוש את הסוכן Z שיכניס אותך לעולם הביון ויכשיר אותך להיות סוכן מוסד.

מכאן תצא למשימות מבוססות מיקום ומציאות רבודה (augmented). המשימות יילכו ויהיו מורכבות יותר עם הנסיון שלך.

מי עומד מאחורי "המוסד"?

את המשחק מפתחת חברת גרין שפיץ  שברזומה שלה כבר כ-80 אפליקציות מוכרות יותר ופחות (icast, הרדיו הבינתחומי)שחברה עם זוהר כהן, יזם, ויואב שומכר, ארט דיירקטור.

מטרת הגיוס:

מפתחי הפרוייקט מביעים את רצונם לפתח את משחק התפקידים (RPG) הטוב ביותר ולשם כך הם מגייסים את ה"המון" או יותר מדוייק קהילת הגיימרים שמוזמנים לקחת חלק גם בפיתוח ובמתן הפידבק – יותר מהכל מתבקשת פה הבעת אמון במשחק לפי דעתי.

כמה רוצים? מה מקבלים?

ישנם שלושה יעדים שאפתניים לקמפיין: 100 אלף דולר, 150 אלף דולר או 250 אלף דולר שיקבעו את מורכבות המשחק ואת האפשרויות שיינתנו בו.

התשורות לגיוס יהיו: תג ייחודי לשחקנים, אקסטרה קרדיטים, שם ייחודי לשימוש בממשק המשחק, טישרט של "המוסד", אפשרות להיות סוכן-על, הזכות להיקרא בונד או 007, עיצוב דמות לפי תמונה שלך.

תכל'ס נראה מגניב, מוזמנים להתרשם בעמוד הקיקסטארטר.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *