עמרי חיון לא סוגר את הבלוג!

הלילה (14.11.12 00:30), לאחר בילד אפ מותח שבמהלכו טען שהבלוג הולך להיסגר, הכריז עומרי חיון כי הוא יוצא לקמפיין קראוד פאנדינג בדומה לחורים ברשת ו”וואללה אישי“.

עמרי חיון מבקש לגייס 65,000 ₪ לטובת החזקת הבלוג בחיים ושלא ייאלץ לסגור אותו.
בשביל לא להאריך במילים אתן לכם לצפות בסרטון ואחר כך אגיד את דעתי, אז צפו:

עמרי חיון הוא בלוגר מדהים לדעתי ונזקפות לו הצלחות רבות במהלך שלושת השנים שבהן הבלוג שלו קיים. חיון, כמצויין בסרטון חשף שערוריות באח הגדול, עומר אדם והפתיע עם סקופים מהישרדות. הראשוניות שלו באמת הייתה יוצאת דופן ועושה רושם שיש לו מקורות חזקים בתעשייה ושיש אנשים שמשקשקים ממנו.

אני לא מכיר את עמרי באופן אישי עדיין אבל מתוקף היותי בלוגר גם כן עקבתי אחרי פועלו במרוצת השנים וראיתי שהוא עבר כברת דרך, החל מימי תפוז, נענע10, משם לבלוג עצמאי. אחר כך הוכרזה שותפות עם חורים ברשת שכעבור מספר חודשים ספורים התפרקה ומיד הוכרז כי הוא הצטרף לקבוצת המזבלה וכעת הגיוס.

אני האחרון שיבקר את עמרי, שכן אני באותה סירה איתו וגם לי יש קמפיין קראוד פאנדינג באוויר לטובת הזרמת חמצן לתפעול הבלוג אבל נראה לי תמוה שעמרי חיון הגדול (בלי ציניות) צריך לגייס כסף.
עמוד האוהדים של חיון מכיל יותר מ 100K אוהדים, הסקופים שלו מולידים צונאמי של טראפיק שכן הבנאדם נותן עבודה ויש לו ראשוניות, יש פרסומות באתר, יש ספונסרים ויש גב (קבוצת המזבלה).

אולי המלה תמוה היא לא המילה הנכונה, אולי צריך להגיד שאני עצוב. אני עצוב כי עמרי חיון הוא בלוגר בחסד ויש מאחוריו שורת השגים (וגם תביעות – כי יש לו ביצים) והוא בפסגת הבלוגרים הישראליים והוא צריך לגייס כסף, אני מתכוון להגיד שאני הייתי בטוח שכשוואללה אישי יגדל ואני אהיה גדול כמו עמרי לא יהיו לי דאגות כלכליות והבלוג יפמפם מזומנים, עצוב לי כי כנראה טעיתי.

אם מישהו הבין לא נכון את הפוסט אני אדגיש שאני בעד עמרי ואני גם אשקיע בו, פשוט בימים כאלה שהעיתונות המודפסת פושטת רגל וגם העיתונות החדשה (בלוגינג) צריכה לגייס כסף נדרש מאמץ רב כדי לגייס תקווה ולהמשיך להתמיד.

לסיום, עמרי חיון לא סוגר את הבלוג, הוא יגייס את הכסף – אני מאמין בו ומאמין שהקהל שמעריך אותו לא ייתן לזה לקרות. מה אתם חושבים?

לעמוד הגיוס של עמרי חיון.

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

תגיות:

להגיב זה מזניב

comments