חמישה פלאגינים לוורדפרס לחיזוק האתר שלכם

ביום שלישי התארחתי במשרדי גוגל בכנס שאירח משה קפלן, כנס שסבב סביב וורדפרס ופיתוח אתרי תוכן בוורדפרס.
את המפגש כינס משה קפלן מ dSero כחלק מסדרת מפגשים של קהילת וורדפרס שהוא מוביל.
בין המרצים היו מורד שטרן מבלוג השימושיות שנתן טיפים שימושיים, יעקב אטיאס מוורדפרס שגם הרצה על, ובכן, וורדפרס. עידו שחם מ"מאזין" שחלק תובנות מהבלוג שלו ורביב אוהב ציון (guerilla) שסיפר על פלאגינים מומלצים לוורדפרס ושאת הרצאתו אהבתי במיוחד. עד כדי כך אהבתי שקיבלתי אנרגיה לכתוב על הפלאגינים שאני ממליץ עליהם ושאני לא זז בלעדיהם.

עם ההצהרה הדרמטית הזו (לא זז בלעדיהם) יש לציין שמדובר בפלאגים שהם בחזקת מותרות והם לא פלאגי "תשתית" אלא יותר בקטע של קבלת אפקט ויראליות והגדלת האינגייג'מנט וכמות הדפים הנצפים.
פלאגינים לוורדפרס

קבלו אותם! 5 הפלאגינים לוורדפרס שיחזקו לכם את הבלוג:

Digg Digg: דיג דיג מאפשר לכם להוסיף סרגל עם כפתורי סושיאל לצד הפוסטים שלכם, הסרגל צף ויופיע עם הגלילה של הגולש לכל אורך הפוסט. תוסף אלגנטי, קל לתפעול והכרחי למי שחשוב לו האפקט החברתי. הוא למעשה חוסך לכם גם את הטרחה של התקנת כפתור לייק באתר, כפתור גוגל פלוס, טוויט וכל אלה – זוהי וואן סטופ שופ שאני בהחלט ממליץ עליה.

Instapress:

רוצים לסכנרן את האינסטגרם שלכם עם הוורדפרס שלכם- זה הפתרון. באמצעות התקנה קלה תוכלו להוסיף את הפיד שלכם מאינסטגרם לסיידבר באתר שלכם, כולל לינקים מהתמונות לעמוד האינסגרם ותוכלו לקבל מלא לייקים באינסטגרם. (כמו פה מצד שמאל).

upPrev Previous Post Animated Notification: תגללו רגע למטה לתחתית העמוד. רואים את המלבן שנפתח? זה מה שאפ פרב עושה. התוסף הזה גם הוא נתון להגדרות שבהן תבחרו מה יוצג (פוסטים מאותה קטגוריה, פוסטים אחרונים וכן הלאה). פלאגין שיגדיל את כמות הדפים הנצפים באתרכם וכמובן את זמן השהייה באתר – זה טוב לכם.

Facebook Page Promoter Lightbox- ראיתם כבר את תיבת ה-Pop Over  שמראה לכם את החברים בעמוד של וואללה אישי? אם עוד לא ראיתם, עוד כמה רגעים תראו… התוסף הזה יכול להגדיל לכם באופן משמעותי את כמות הלייקים בעמוד שלכם (תלוי בטראפיק שלכם) ולעשות לכם שירות מעולה אם אתם רוצים להשיג עוד לייקים אמיתיים לעמוד ואתם מתביישים לבקש מהקהל שלכם. זה עובד – תנסו את זה.

ולסיום, פלאגין קצת אפור אבל שיכול לשחרר אתכם מעבודה מעצבנת והוא Ultimate Google Analytics. תוסף הוורדפרס הזה יאפשר לכם להטמיע את קוד האנליטיקס שלכם בקלות באמצעות הזנת האנליטיקן ID שלכם במקום להתחיל לחטט בקוד.
האנליטיקס יאפשר לכם לקבל דאטה מעניין לגבי הדפים הנצפים ומה שקורה בבפנוכו של האתר שלכם.

זהו להפעם, המשך יבוא…

אם אתם רוצים להמליץ על פלאגינים טובים שעובדים לכם – עשו זאת בתגובות ותבוא עליכם הברכה.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *