תכניות שותפים בישראל- סקירה והמלצות

תכניות שותפים באינטרנט- נושא קסום ומעורפל בעיני רבים.

יוצא לי לדבר רבות על התחום עם אנשים ממגוון רחב של קשת מקצועות, כמעט כולם מכירים בפוטנציאל של עשיית כסף באינטרנט, מעטים יודעים כיצד עושים זאת.
מבין אלה שקצת יותר קרובים לנושא ישנה הסכמה שתכנית שותפים היא המודל המעניין, הרווחי ויש שיגידו- הנקי ביותר.

כל מי שהתקרב בטח מכיר את קליק בנק האמריקאית (הבינלאומית) אולם אני הולך לכתוב היום דווקא על תכניות שותפים ישראליות.

תכניות שותפים בישראל – אנחנו עם סגולה…

ישראלים לא תמימים, הם יודעים שאף אחד לא מחלק כסף, לכן קיימת חשדנות בכל מה שקשור לתכניות האלה בעולם וכשזה קורה בישראל בכלל.
אז אני אגיד את זה חד וחלק, שיהיה ברור לכולם:
אף אחד לא מחלק לכם כסף! אתם תצטרכו לעבוד בשבילו!

ועכשיו בשביל להירגע- מדובר בעבודה כיפית ומעניינת ואני אוסיף: מרתקת!

כמו בכל העולם קיימות תכניות שותפים טובות ואמינות וישנן גם כאלה שהן סקאם. אני אכתוב היום על תכניות שאני עובד עימן באופן שוטף וקיבלתי מהן כסף ואפילו שירות טוב.
התכניות המומלצות:
וויסל:

WeSell היא המועדפת עליי (אפשר לראות זאת גם באתר הזה), בוויסל קיבלתי את היחס והשירות הטוב ביותר מכל תכניות השותפים האחרות ואף אם לפעמים הצ'ק היה מתעכב- תמיד היה מי שיענה על שאלות והיתה אוזן קשבת ומתן פתרונות- הרגשתי שמישהו מטפל בי. וויסל מציעה קשת רחבה של מוצרים לקדם: החל מאתרי היכרויות ומגיע אפילו עד למכירת מכוניות. טיפ ממני- אל תשווקו את המוצרים הסלולריים (Bad Karma)

<<<להצטרפות לוויסל>>>

קליקון:
קליקון מגדירה עצמה כרשת השותפים המתגמלת בישראל והיא אכן כזו, פעמים רבות נתקלתי במוצרים ששווקו בו זמנית בוויסל ובקליקון, ואכן, קליקון שילמה יותר בעבור כל ליד (בדרך כלל לא מדובר בהפרשים של עשרות שקלים, אבל זה מצטבר) מוכרח לציין שהשימוש באתר קליקון מעט יותר מסורבל מזה של וויסל אבל לא נורא ואני מאמין שהם ישתפרו. קליקון היא גם החלוצה בארץ שמשלמת באמצעות פייפאל ורק על זה כדאי להצטרף!

>>>להצטרפות לקליקון<<<

טיפ חשוב:

אל תנסו לעבוד על האתרים האלה ושחקו לפי הכללים. מי שיתגלה שעבר על החוקים לא יקבל את התגמול על הליד יש דרכים נכונות לעשות זאת ולא צריך "להסתבך" ואחר  כך להתבאס…תכניות שותפים בישראל

בפוסט הבא אתן מספר טיפים על איך לזהות תכנית שותפים טובה ואיך להיזהר מסקאם

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
אם אהבתם את הרהורי צעצוע תאהבו גם את זה

הרהורי צעצוע הוא עמוד פייסבוק פופולרי בידורי ונשכני (עכשיו גם בפינטרסט) לפעמים שמספק פרשנות לאייטמים חדשותיים באמצעות תצלומים משעשעים של...

סגור