המימונה של וואללה אישי: היום שאחרי

90 ימי הגיוס של וואללה אישי תמו אתמול. תשעים ימים בהם קראתי לקוראי האתר, מכרים, ואנשים שאיכות הגלישה חשובה להם להשקיע בוואללה אישי בשביל להסיר ממנו את הפרסומות ולאפשר חוויית גלישה נעימה ונקייה ממודעות פולשניות ושלא אצטרך להגיע למצב בו אאלץ לשתול פרסומות פופ-אנדרים, מידרולים ושאר הצקות מסחריות.

בסה”כ גייסתי, באמצעות הרבה אנשים טובים 2,201 ₪ שיושקעו בחזרה באתר, בעיצובו מחדש, תחזוקתו ושכלולו.

זה לא הרבה כסף ורחוק מהמטרה שהצבתי ולפיכך לא מאפשר לי השתוללות על האתר כמו שתכננתי ויחד עם זאת וואללה אישי ימשיך לתת בראש.

הגיוס שלי מחד לא צבר ממון כמו חורים ברשת ומאידך לא נאלץ להיסגר בטרם עת כמו הגיוס של עמרי חיון. עם זאת הופקו לקחים רבים מהתהליך, הבלוג עבר תהליך התבגרות במהלך התקופה של הגיוס שלא היה קורה אילולא המהלך וחשוב מכך למדתי להכיר יותר טוב את הסביבה שלי: מי יודע לפרגן, מי תומך וגם את מי שלא (לא פחות חשוב, אגב).

via @pinterest

מה הולך לקרות עכשיו בוואללה אישי?

למרות שלא הגעתי לסכום הגיוס אני הולך להסיר את המודעות, אתן לבלוג להתקיים בצורה כזו כל עוד תהיה ברירה ולא פחות מחצי שנה.
הניוזלטר הולך להיות פעיל יותר ולכן נתקלתם בפופאובר שקורא לכם להצטרף אליו – אני אעדכן על פוסטים חשובים לנמענים ואציע הטבות ייחודיות לחברים של וואללה אישי.

מעבר לכך, בימים הקרובים תשימו לב לשינויים בעיצוב – הקוביות של המודעות יפנו את מקומן להגנבות, להפתעות ולאפשרות שלכם להזמין אותי למשקה…

מבחינת התוכן, שינוי פאזה. מעבר לסרטונים מצחיקים אני לוחץ את הרגל חזק יותר על הגז של מתן ערך מוחשי לפוסטים – באמצעות מדריכים שימושיים ובאמצעות מציאת הזדמנויות שאמצא ברשת ואשתף אתכם.

תודות

במהלך הגיוס נרתמו לעזרתי חברים וקולגות רבים. חלקם השקיעו כספית וחלקם השקיעו בכתף ובאוזן לכולם וחלקם השקיעו בהבעת תמיכה, לכולם מגיעה תודה גדולה ואני אסיר תודה להם.

ואלה שמות האנשים יקרים:

ערן אבירם ובן צ’צ’יק, אבישי מטרנדימון, גל מור – חורימבה, דורי בן ישראל קריו – מזבלה, לירי הלפרין –דילירי, אמיר אזרן – פידבק, נמרוד פרידברג – פידמדיה, מיקי חסלבסקי- הבועה|מכבסה, דני גל ובועז ספיר- האב תל אביב, עודד אופק, נועם סלע, יניב קטן, עופר אלוני, עופר שלי, ישראל פרץ, אייל פרייברון, בנימין איילי, יובל שפיר- iDecide, יוגב תובל, יובל כץ, דפי סגל ובני סקגיו, חגי שלו, אורי יריב, זלוף, ינאי רון, אלכס, נדב ואריק ממימונה, המשפחה שלי (כולל אותך מוטי) וכמובן זוגתי המדהימה לחיים סמדי – תודה!

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments